Koupací jezírka a biotopy

Koupací jezírka a biotopy jsou vyhledávanou alternativou ke klasickým bazénům s chlorovanou vodou. Jezírka je možné osadit rostlinami, kamínky či dřevěným molem a přirozeně se stávají místem, které dotvoří celkový dojem zahrady. Díky přizpůsobivosti fólie mohou mít jezírka nejrůznější tvary i velikosti a lehce se dají aplikovat do každé krajiny. Pro výstavbu koupacích jezírek a biotopů doporučujeme membránu PondGard a GeoGard od společnosti Firestone.

Výhody koupacích jezírek a biotopů 

  • Okrasný i funkční prvek v zahradě.
  • Součást ekosystému zahrady, která zajišťuje dostatek vody pro rostliny a drobné živočichy.
  • Není zapotřebí chemické ošetřování.

Jezírková membrána PondGard

Každá realizace je unikátní, proto je pro výběr nejvhodnější membrány nutné znát všechny parametry projektu. Nejčastěji pracujeme s membránou PondGard, mezi jejíž výhody patří: 

Snadná instalace

Materiál se spojuje speciálním aktivátorem, takže při instalaci nejsou zapotřebí svářečky a s tím spojený přívod elektrické energie.

Elastický materiál

Fólie disponuje roztažností až 300 % a pružnost si zachovává i při teplotách do -45 ºC.

Výjimečná životnost

Fólie je odolná vůči UV záření, vysokým teplotám, oxidaci a mrazu. Veškeré mechanické vlastnosti si tak zachová po mnoho let. 

Šetrnost k vodní fauně a flóře

Membrána je chemicky inertní a neškodná. Membrána PondGard prošla testy prováděnými Střediskem pro výzkum vody (WRc) ve Velké Británii, které potvrdily, že je pro vodní faunu a flóru zcela bezpečné. 

S materiálem od firmy Firestone máme mnohaleté zkušenosti. Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme s výstavbou vašeho nového zahradního vodního prvku. 

25 let zkušeností
25 let zkušeností
Stabilní a prosperující společnost
Kvalita na prvním místě
Kvalita na prvním místě
Osvědčené značky renomovaných výrobců
Prodejem to nekončí
Prodejem to nekončí
Spolehlivý servis a dodávky dílů
Technická podpora
Technická podpora
Zkušený tým odborníků je vám k dispozici
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz