Závlaha skleníků

Group 154

Technologie zavlažování skleníků přispívá k dosažení maximální produkce pěstovaných plodin i jejich dobré kvalitě. Oproti polní produkci, kde rovnoměrnou závlahu všech sazenic zajišťuje vlhký pás, se závlaha ve sklenících distribuuje přímo ke kořenům do jednotlivých květináčů a nádob. Tento způsob závlahy a možnost přihnojování dodává rostlinám správné množství vody i živin. 

 
 

Výhody zavlažování skleníků

  • Vytvoření ideálních podmínek pro pěstované rostliny
  • Dosažení vysoké produkce
  • Úspora vody, hnojiv a energií
  • Úspora času

Výběr kapkové hadice, odkapávačů a příslušenství

Kapkové hadice a odkapávače značky Toro zajistí ve sklenících precizní a rovnoměrnou závlahu. Kapkové hadice jsou vybaveny odkapávači s membránou, která kompenzuje průtok při různém tlaku v potrubí. Kromě toho hadice disponují technologií ANTI-LEAK, která ukončuje závlahu a současně zabraňuje následnému kapání vody z potrubí. Při dalším spuštění závlahy tak dochází k okamžité závlaze v celé délce kapkové hadice. Na odkapávače jsou v hydroponiích instalováni takzvaní pavouci, což jsou v květináči zabodnuté kolíky s mikrohadičkou.


1

Filtrace a přihnojování  

Nabízíme jednoduché filtry, plně automatizované sítové filtrační stanice, automatické pískové filtrace, přihnojovací injektory a dávkovací čerpadla.

10
Ke stažení
Brožura pro kapkové závlahy do skleníků 

 
25 let zkušeností
25 let zkušeností
Stabilní a prosperující společnost
Kvalita na prvním místě
Kvalita na prvním místě
Osvědčené značky renomovaných výrobců
Prodejem to nekončí
Prodejem to nekončí
Spolehlivý servis a dodávky dílů
Technická podpora
Technická podpora
Zkušený tým odborníků je vám k dispozici
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz