Filtr 2" sítkový s poloautomatickým čištěním, 130 mikronů s indikací ucpání
Kód: 17B2SRD6Detailní popis produktu
S filtračním stupněm 200 mikronů je ideální pro zachytávání hrubších nečistot, jako jsou větší částice prachu, písku, nečistoty z vody a jiné nečistoty, které mohou ovlivnit výkon vašich zařízení. Disková filtrace je velmi efektivní, snadno se čistí a má dlouhou životnost, což minimalizuje nároky na údržbu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Filtry |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.25 kg |
| EAN: | 17B2SRD6 |
| Hmotnost: | 8,25 kg |
| Barva: | černá |
| Dimenze: | 2" |
| Filtrační plocha: | 1 730 cm2 |
| Filtrační vložka: | Disková 130 micron |
| Materiál: | plast |
| Maximální pracovní tlak: | 10 bar |
| Maximální průtok: | 30 m3/h |
| Provedení: | sítkový |
| Šířka: | 310 mm |
| Tlaková řada: | PN 10 |
| Typ závitu: | vnější |
| Velikost závitu: | 2" |
| Výška: | 875 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Lídři v oblasti pokročilých technologií pro efektivní využívání vody
Společnost SISTEMA AZUD, S.A. se od roku 1989 zabývá zemědělskými aplikacemi, které optimalizují spotřebu vody, energie a živin při zavlažování a filtračních systémech.
.png)