Dávkovací čerpadlo Mixtron 6/4", maximální průtok 9000 l/h, dávkování 0,2-2%
Kód: MX.900.P022Detailní popis produktu
Dávkovací čerpadlo Mixtron se vstupem 6/4" je výkonný hydraulický injektor, který umožňuje přesné dávkování kapalin přímo do vodního systému, a to bez potřeby elektřiny či externího pohonu. Tento systém je ideální pro přesné míchání roztoků v reálném čase i při kolísajícím tlaku či průtoku. S maximálním průtokem 9000 l/h a nastavitelným rozsahem dávkování od 0,2 do 2 % je Mixtron univerzální volbou pro zemědělství, zahradnictví, potravinářský průmysl i úpravu vody. Tohle čerpadlo je vhodné pro dávkování hnojiv, pesticidů, přípravků pro úpravu pH vody, vitamínů a minerálů či potravinových doplňků pro chov zvířat. Balení obsahuje dávkovací čerpadlo Mixtron s návodem, upevňovací držák, sací trubici o délce 1,5 metru a filtr. Mixtron 6/4" je ideálním řešením tam, kde je potřeba efektivní, úsporné a přesné dávkování, ať už jde o zemědělství, skleníky, nebo technologické provozy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přihnojovací čerpadla Mixtron |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | černá |
| Délka: | 25 cm |
| Maximální průtok: | 9 m3/h |
| Maximální sací výška: | 4 m |
| Minimální pracovní tlak: | 0,3 bar |
| Minimální průtok: | 5 m3/h |
| Průtok: | 5-9 m3/h |
| Rozsah nasávání: | 0,2-2 % |
| Rozsah pracovního tlaku: | 0,3-8 bar |
| Rozsah teploty média: | 5-40°C |
| Šířka: | 20,1 cm |
| Typ závitu: | vnější |
| Velikost závitu: | 6/4" |
| Vstupní tlak: | 0,3-8 bar |
| Výstupní tlak: | Dle nastavení zařízení |
| Výška: | 73,4cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)