0

Oblíbené

Profigrass.Favourite.HeaderEmpty
0
Košík je prázdný.
Přidat
Zvolené číslo neexistuje
Zadejte správné číslo
0
Workshop - automatické závlahy

Workshop - automatické závlahy

Vážení zákazníci,

se začátkem sezóny 2022 pro vás připravujeme několik workshopů, které se uskuteční v Praze a v Brně.
Podrobné informace o jednotlivých workshopech, včetně programu a termínů naleznete v jednotlivých odkazech níže, kde se můžete také přihlásit.

1. Instalace závlah pro začínající firmy
  • Workshop je určen pro nové začínající osoby s živnostenským listem, kteří plánují si rozšířit obor své činnosti nebo pro nové pracovníky ve společnostech, které se zabývají instalací závlah.
  • Obsahem školení budou témata: Instalace rozvodů závlahového systému, elektromagnetických ventilů, postřikovačů, řídících jednotek a další.
2. Instalace, údržba a nastavení komponentů závlah pro sport
  • Workshop je vhodný pro firmy zabývající se instalací závlahových komponentů na sportovních hřištích a správce golfových nebo jiných sportovních areálů.
  • Obsahem školení budou témata: Komponenty pro závlahu sportovních ploch, montáž a demontáž postřikovačů pro sport, elektromagnetické ventily, řídící jednotky, dekodérové systémy a jiné.
3. Seznámení s novými řídícími jednotkami řady Tempus
  • Workshop je pro všechny, kteří se zabývají instalací závlah, již mají základní zkušenosti s instalací a chtějí si rozšířit znalosti v oblasti řídících jednotek.
  • Obsahem školení budou témata: Představení nové řady jednotek Tempus Pro. Zapojení, programování, instalace a elektrodiagnostika jednotek včetně správy skrze aplikace Tempus a Tempus DC.
Zpět na výpis aktualit

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.