Toro Z Master 7000

Kód: PROFITECH30
1 Kč 1,21 Kč včetně DPH
Na poptávku
Toro Z Master je další generací profesionálních sekaček s nulovým poloměrem otáčení a technologií Turbo Force®. Jako obvykle má tento stroj skvělé trakční vlastnosti a stabilitu. I tento stroj může být vybaven zadním nebo bočním odhozem, recyklační / mulčovací sadou nebo sběrem.
  • Systém Turbo Force ® Technologie používající 4,5mm vysoko-pevnostní ocel, 6mm ohybu-odolné čepele, masivní uložení hnací hřídele kosícího ústrojí, gumové výhozy a robustní zaoblené nárazníky zaručuje skvělé výsledky v nejrůznějších podmínkách.
  • Střih Přesnost a kvalitu střihu stroje dosahují pomocí 6,4 mm nožů z kalené oceli, které jsou odolné vůči ohybu. Použitý materiál na výrobu nožů zajišťuje také odolnost proti nárazům a opotřebení.
  • Komfort - Tlustě čalouněné sedačky vyrobené dle nejnovějších výzkumů snižují únavu a tím dochází ke zvýšení produktivity práce, protože omezují přenos vibrací. Jsou vybaveny loketními opěrkami a bezpečnostním pásem, velkým úložným prostorem a držákem nápojů.
  • Panel přístrojů - digitální měřič motohodin, palivoměr, voltmetr a také kontrolní prvky diagnostiky.
  • ROPS - Roll Over Protection (ochrana při převrácení) systém je standardem. Jedná se o sklopný ochranný rám, který chrání posádku stroje v případě nechtěného převrácení stroje. V případě transportu stroje je možné rám sklopit a tím vměstnat stroj do omezených prostor.
  • Vzduchový filtr - Dvoustupňový vzduchový filtr chrání motor od poškození a prodlužuje jeho životnost.
  • Pryžová ochrana bočního i zadního  výhozu kosícího ústrojí umožňuje kosení bez poškození výhozu či koseného povrchu. Patentovaný design dodává neporovnatelnou kvalitu rozptylu pokosené hmoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Model Motor Výkon Rychlost Pracovní záběr Výška střihu Palivová nádrž Hmotnost Spojka
Z Master 7000 Kubota 23 hp 0 - 18 km/h vpřed
0 - 10 km/h vzad
132 - 152 cm 3,8 - 12,7 cm 45 litrů (diesel) 700 kg Elektromagnetická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz