0

Oblíbené

Profigrass.Favourite.HeaderEmpty
0
Košík je prázdný.
Přidat
Zvolené číslo neexistuje
Zadejte správné číslo
0
Toro Z Master 6000

Toro Z Master 6000

Přidat do oblíbených
Toro Z Master je další generací profesionálních komunálních sekaček s nulovým poloměrem otáčení a technologií Turbo Force®. Jako obvykle má tento stroj skvělé trakční vlastnosti a stabilitu. I tento stroj může být vybaven zadním nebo bočním odhozem, recyklační / mulčovací sadou nebo sběrem.
  • Systém Turbo Force ® Technologie používající 4,5mm vysoko-pevnostní ocel, 6mm ohybu-odolné čepele, masivní uložení hnací hřídele kosícího ústrojí, gumové výhozy a robustní zaoblené nárazníky zaručuje skvělé výsledky v nejrůznějších podmínkách.
  • Střih Přesnost a kvalitu střihu stroje dosahují pomocí 6,4 mm nožů z kalené oceli, které jsou odolné vůči ohybu. Použitý materiál na výrobu nožů zajišťuje také odolnost proti nárazům a opotřebení.
  • Systém MyRIDE - Komfortní systém odpružení. Platforma je uložena na třech tlumičích, jednoduše nastavitelných dle požadavků uživatele.
  • Panel přístrojů - digitální měřič motohodin, palivoměr, voltmetr a také kontrolní prvky diagnostiky.
  • ROPS - Roll Over Protection (ochrana při převrácení) systém je standardem. Jedná se o sklopný ochranný rám, který chrání posádku stroje v případě nechtěného převrácení stroje. V případě transportu stroje je možné rám sklopit a tím vměstnat stroj do omezených prostor.
  • Vzduchový filtr - Dvoustupňový vzduchový filtr chrání motor od poškození a prodlužuje jeho životnost.
  • Pryžová ochrana bočního i zadního  výhozu kosícího ústrojí umožňuje kosení bez poškození výhozu či koseného povrchu. Patentovaný design dodává neporovnatelnou kvalitu rozptylu pokosené hmoty.
Technické specifikace
Výrobce
Model Motor Výkon Rychlost Pracovní záběr Výška střihu Palivová nádrž Hmotnost Spojka
Z Master 6000 Kawasaki 25,5 hp 0 - 18 km/h vpřed
0 - 9 km/h vzad
132 cm 3,8 - 12,7 cm 45 litrů (benzin) 615kg Elektromagnetická
Toro

Toro

Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem profesionální techniky značky Toro v České a Slovenské republice. Mezi klíčové produkty patří závlahové systémy, profesionální technika pro údržbu veřejné zeleně, golfových hřišť a jiných sportovišť, včetně úzce specializovaných strojů pro specifické potřeby při údržbě a zakládání. The Toro Company je předním světovým výrobcem produktů, které pomáhají zkrášlovat naše vnější prostředí, poskytuje podpůrné služby a integrovaná řešení. Již od roku 1914 společnost the Toro Company vybudovala tradici dokonalosti ve svých cílových tržních segmentech, které zahrnují greenkeepery, správce a manažery sportovišť, zahradní realizátory, technické služby, závlahové instalační firmy, pěstitele ovoce a zeleniny a také domácnosti.

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.