Toro Workman MDX

Kód: GOLF106
1 Kč 1,21 Kč včetně DPH
Na poptávku
Užitkové vozidlo Workman MDX pro střední zátěž s unikátním systémem odpružení Active In-Frame®. Díky nejvyšší nosnosti korby ve své třídě můžete více různých úkomů zvládnout s jedním vozidlem Workman. Je dodáván v benzinovém i v naftovém provedení. Pracovní vozítka Toro Workman MDX přichází silnější a robustnější než kdy před tím. Byla navržena pro náročné pracovní úkony na golfových hřištích, fotbalových hřištích nebo jiné práce, včetně jízdy v náročnějších terénech. Charakteristická je vysoká nosnost a houževnaté odpružení, u benzínových verzí pak ještě navíc výkyvný kloub zadní nápravy. Vozítka jsou vybavena zadními hydraulickými bubnovými brzdami a předními hydraulickými kotoučovými brzdami.

  • K dispozici ve dvou variantách - benzínová nebo naftová verze
  • Systém SRQ®(Superior Ride Quality) je synonymem pro dokonalý komfort jízdy, který vás čeká při každém nasednutí. Systém SRQ zahrnuje tlumiče s vyvinutými pružinami, které vyrovnávají hrboly.
  • Dalším prvkem je torzní kloubový spoj rámu vozidla Active In-Frame, který umožní, že zadní náprava s korbou se může natáčet a kopírovat povrch pod jiným úhlem, než náprava přední. Tento torzní kloub zajišťuje, že všechna 4 kola udržují kontakt s povrchem, čímž je zaručeno lepší ovládání a záběr kol i v náročném terénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Model Motor Palivo Rychlost Nákladový prostor Nosnost korby Max. zatížení
Workman MDX B&S Vanguard® benzin 0 - 25,6 km/h 410 litrů 567 kg 749 kg
Workman MDX-D Kubota® nafta 0 - 25,6 km/h 410 litrů 363 kg 545 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz