Toro Tempus Air

Group 154

Revoluce v zavlažování - Toro Tempus® Air snadno překonává vzdálenosti

Provozovat zavlažovací systémy nebylo nikdy jednodušší. Zautomatizujte ovládání zavlažovacích jednotek, zlepšete způsob zavlažování nebo hnojení plodin a mějte vše pod kontrolou kdykoliv a kdekoliv jste. Ušetřete čas i peníze za drahé systémy. Společnost Toro, přední světový výrobce automatických zavlažovacích systémů, uvádí na trh nový produkt pro použití v zemědělství  Toro Tempus Air - první systém v oboru vybavený technologiemi 3G/4G/Wi-Fi/LoRa/Bluetooth.

Společnost Toro uvádí na trh systém Tempus Air, inovaci, která usnadňuje provoz zavlažovacích systémů. Tento systém usnadní našim zákazníkům pěstování plodin. Víme, že jako pěstitelé máte plno starostí a že automatizace zavlažování by měla být robustní, spolehlivá, snadno použitelná a nákladově efektivní. Balíček Tempus splňuje všechny tyto parametry a přináší i něco navíc,” řekl Ralf San Jose, ředitel marketingu společnosti Toro Ag Business.
Automatizace v současnosti probíhá napříč všemi odvětvími. Pomocí telefonu ovládáte spotřebiče, světla, auta, celé domy, proč pomocí telefonu neovládat i zavlažovací systémy a získat čas na jiné věci. Systém Toro Tempus Air má nadstandardní dosah připojení v reálných podmínkách. Na instalaci systému nepotřebujete celý tým lidí, vše zvládne jeden člověk. Je úplně jedno, zda pěstujete vinnou révu, ovoce, zeleninu, nebo spravujete komerční zahradu, či park, systém Tempus Air se hodí ke všem velkým zavlažovacím systémům. V jednoduché, intuitivní cloudové platformě máte přístup ke každému regulátoru, ventilu a senzoru. Na dálku sledujete a ovládáte hlavní i sekční ventily. V případě problémů, či závad systém okamžitě odesílá notifikace. Nic vás pak nemůže překvapit.
 

Čím systém Tempus Air vyniká?

Řídicí jednotky a měřicí senzory Tempus Air mají certifikaci IP68 pro odolnost proti vodě a prachu a jsou napájeny 9V baterií. Jednotky a měřicí senzorová zařízení Toro Tempus jsou navíc zalité v izolačním materiálu, což zcela eliminuje problémy související nejen s průnikem vody / vlhkosti a prachu ale také s vniknutím hmyzu, která jsou častými příčinami selhání regulátorů v jiných systémech.
Tím, že jsou naše regulátory zalité izolačním materiálem, posouváme spolehlivost systému na další úroveň. Běžné poruchy související s vlhkostí, prachem, pískem a vniknutím hmyzu se tak stávají minulostí,” uvádí dále San Jose.
Systém kontroluje nejen závlahy jako takové, hlídá i tlak, vlhkost a teplotu vnějšího prostředí.


Dosah systému Tempus Air

Základnová stanice umožňuje ovládat jednotky a sledovat senzory v bublině o průměru až do 1,6 km. S instalací dalších základnových stanic se samozřejmě dosah zvětšuje. Můžete tak vytvářet další a další bubliny. Napájení jednotlivých stanic zajistíte buď solárním panelem, nebo napájením přímo z elektrické sítě. Stanice spolu komunikují prostřednictvím sítě LoRa, což je bezdrátová síť s velmi nízkou spotřebou energie pro přenos dat.  Veškeré informace se odesílají prostřednictvím mobilních dat nebo WiFi do cloudové platformy.
31267f7c-591e-4805-88ad-19ba5d59358a@w800

Proč se vyplatí investovat do systému Tempus Air? 

  • Máte pod kontrolou všechny části zavlažovacích systémů.
  • Velmi snadná instalace.
  • Intuitivní ovládání.
  • Připojení přes mobilní data, WiFi nebo Bluetooth.
  • Vysoká odolnost proti vodě, prachu i hmyzu.
  • Okamžitá aktivace ventilů pomocí Bluetooth.
  • Žádné vyplňování formulářů ohledně nastavení a umístění zařízení.
  • Kontrola tlaku, vlhkosti i teploty.
  • Úspora času a peněz.

 
Systém Tempus Air pro zavlažování byl vytvořen, aby usnadnil práci a čas. Je určen každému, kdo jde s dobou, chce využívat technologie na maximum a nebojí se usnadnit si práci.

Chcete zjistit víc?
Kontaktujte nás. Rádi vám sdělíme víc o výhodách a možnostech automatizace v zemědělství.
Karel Wojnar
Produktový manažer
Závlahy pro zemědělství
karel.wojnar@profigrass.cz
+420 702 205 283

25 let zkušeností
25 let zkušeností
Stabilní a prosperující společnost
Kvalita na prvním místě
Kvalita na prvním místě
Osvědčené značky renomovaných výrobců
Prodejem to nekončí
Prodejem to nekončí
Spolehlivý servis a dodávky dílů
Technická podpora
Technická podpora
Zkušený tým odborníků je vám k dispozici
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz