0

Oblíbené

Profigrass.Favourite.HeaderEmpty
0
Košík je prázdný.
Přidat
Zvolené číslo neexistuje
Zadejte správné číslo
0
Greensmaster eFlex/Flex 1820 & 2120

Greensmaster eFlex/Flex 1820 & 2120

Přidat do oblíbených
Ručně vedené vřetenové sekačky s vylepšeným nezávisle uloženým vřetenem vhodným pro zvlněné greeny. Špičkové technologie s možnosti velmi nízkého střihu bez skalpování povrchu. Docílíte lépe vypadajících greenů s lepšími vlastnosti pro hru a to navíc za tichého provozu. 

Toro Greensmaster eFlex

Baterie na bázi lithia poskytují dostatek energie - na jedno nabití zvládne až 4 180 m2 (9 průměrných greenů). Baterie je projektována s životností 5 let a dodává dostatečný výkon pro sečení greenů a pohon klíčového příslušenství jako groomer nebo osvětlení. Jeden motor pro pohon pojezdu i pohon vřetene současně s konstantním poměrem mezi rychlostí pojezdu a otáčkami vřeten. Žádné emise CO2 a další látky, bez nutnosti likvidace nebezpečných odpadů, kontroly hladin provozních kapalin, bez čištění svorek baterie a bez nutnosti výměny baterií v průběhu pracovního dne.

Nezávislá trakční jednotka a plovoucí vřeteno se záběrem 53,3 cm (eFlex 2120), resp. 45,7 cm (eFlex 1820) těsně kopírují modulace. Špičková technologie s možností velmi nízkého střihu bez skalpování povrchu.

Žádné mazací body, žádné provozní kapaliny – znamená méně času stráveného na rutinní údržby. Odpadají obavy výskytu maziva na trávníku.

Každá nová sekačka Flex/eFlex má 6 naprogramovaných frekvencí střihu. Tři barevně odlišné kladky lze snadno a rychle nastavit pomocí jednoho klíče k úpravě všech typů greenů.

Pokud je zapnutá funkce „EZ-Turn “ sekačka v zatáčkách sama zpomalí, tím pádem snižuje poškození trávníku zejména v ostrých zatáčkách a v blízkosti bunkru. Vytváří tím lepší propojení na zpáteční cestě greenem bez ztráty produktivity.

Řemenový motor. Jednoduchý a spolelivý. 

Kolečko trakce - snadné ovládání palcem umožňuje regulovat rychlost. Operátorova pozornost tak není odváděna na ovládací páku plynu či elektronické volby.

Nová teleskopická rukojeť - lze nastavit nahoru nebo dolů pro větší komfort a přizpůsobení výšky operátorům.

 

Tichý provoz znamená, že můžete sekat kdykoliv budete chtít, aniž byste obtěžovali okolní obyvatele, hráče golfu nebo jiné osoby v okolí. Tichý provoz umožňuje operátorům zjistit, případně předejít, možným poruchám, která by mohla ovlivnit kvalitu střihu.

Nová eFlex zahrnuje bezpečnostní spínač s klíčem, který poskytuje informaci o režimu zapnutí nebo vypnutí sekačky. Kromě toho indikátor LCD displeje poskytuje průběžně informace o stavu nabití baterie.

eFlex Battery Management

Duální přesné seřízení. Jedná se o revoluční technologii vtělenou do vysoce výkonné vřetenové kosicí jednotky s možností 8, 11 nebo nově i 14 nožů. Každý díl je vyroben s vysokou přesností a výrobcem Toro patentovaná geometrie vřetenové kosicí jednotky DPA zajistí, že agresivita střihu zůstává konstantní v průběhu celé životnosti vřetene. Poskytuje Vám tedy konzistentní střih, den co den.


 

Technické specifikace
Výrobce
Model Motor Rychlost Pracovní záběr Výška střihu Vřetena Hmotnost
Toro Greenmaster eFlex 1800 Lithium - Ion Battery pack 58 Volt 35 A-Hr 1,4 - 5,5 km/h, transportní rychlost max. 8,5 km/h 457 mm První pozice střihu 1,59 mm / Druhá pozice střihu 3,17 mm - 7,54 mm 8-mi, 11 a 14-ti nožová  
Toro Greenmaster eFlex 2100 Lithium - Ion Battery pack 58 Volt 35 A-Hr 1,4 - 5,5 km/h, transportní rychlost max. 8,5 km/h 533 mm První pozice střihu 1,59 mm / Druhá pozice střihu 3,17 mm - 7,54 mm 8-mi, 11 a 14-ti nožová 131 kg s košem
Toro

Toro

Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem profesionální techniky značky Toro v České a Slovenské republice. Mezi klíčové produkty patří závlahové systémy, profesionální technika pro údržbu veřejné zeleně, golfových hřišť a jiných sportovišť, včetně úzce specializovaných strojů pro specifické potřeby při údržbě a zakládání. The Toro Company je předním světovým výrobcem produktů, které pomáhají zkrášlovat naše vnější prostředí, poskytuje podpůrné služby a integrovaná řešení. Již od roku 1914 společnost the Toro Company vybudovala tradici dokonalosti ve svých cílových tržních segmentech, které zahrnují greenkeepery, správce a manažery sportovišť, zahradní realizátory, technické služby, závlahové instalační firmy, pěstitele ovoce a zeleniny a také domácnosti.

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.