0

Oblíbené

Profigrass.Favourite.HeaderEmpty
0
Košík je prázdný.
Přidat
Zvolené číslo neexistuje
Zadejte správné číslo
0
Greensmaster 3250-D

Greensmaster 3250-D

Přidat do oblíbených
Greensmaster 3250-D je jedním z nejúspěšnějších modelů značky Toro vůbec. Její pověstná kvalita střihu se uplatňuje na greenech, odpalištích ale i foregreenech a dalších plochách. Využívá vřetena Toro DPA s jednoduchým seřizováním a schopností udržet konstantní nastavení. To podtrhuje vysokou kvalitu střihu 1,6 - 25,4 mm a pracovní záběr 150 cm.
  • Jednoduché seřizování vřetenových jednotek Toro DPA - výšky střihu i seřizování vřetene vůči protiostří.
  • Agresivita střihu zůstává po celou dobu životnosti vřetene konstantní. Vyřešeno automaticky konstrukcí vřetene - patentováno.
  • Schopnost udržet konstantní nastavení znamená méně seřizování a výsledný jednolitý efekt sečení vícevřetenových sekaček jakoby byla plocha kosena jediným velkým vřetenem.
  • Aktivní stěrače zadních a předních válců zabezpečují jejich čistotu a kvalitu sečení.
  • Možnost připevnění sběracích košů.

Dieselová verze - Toro Greensmaster 3250-D

  • Motor Kubota®
  • Výkon 25 koní

Jedinečné vlastnosti vřetenových jednotek DPA

Název konstrukční technologie vřetenových jednotek Toro „DPA“ je zkratkou z anglického „Dual Precision Adjustment“, tedy duální přesné seřízení. Jedná se o revoluční technologii vtělenou do vysoce výkonné vřetenové kosicí jednotky, u GR 3250 D s možností 8 nebo 11 nožů. Každý díl je vyroben s vysokou přesností a výrobcem Toro patentovaná geometrie vřetenové kosicí jednotky DPA zajistí, že agresivita střihu zůstává konstantní v průběhu celé životnosti vřetene. Poskytuje tedy konzistentní střih, den co den. Schopnost udržet konstantní nastavení znamená méně seřizování a výsledný jednolitý efekt sečení vícevřetenových sekaček jakoby byla plocha kosena jediným velkým vřetenem.

Seřizování protiostří vůči vřetenu

Přesné seřizování protiostří vůči vřetenu se provádí otáčením seřizovací, mechanicky aretované růžice (šroubu). Ta je při otočení o přesně stanovenou mez spolehlivě zaretována v dané poloze pružným zobáčkem. Seřízením je doprovázeno charakteristickým zvukem – „klik“. V jedné operaci tedy pohodlně seřídíte jak souosost vřetene vůči protiostří, tak i lehký kontakt mezi vřetenem a protiostřím. Technologie Toro DPA poskytuje greenkeeperům, technikům a dokonce i hráčům mnoho výhod. Aby bylo možné vytěžit z jednotek DPA maximum, je důležité vědět, co tyto vlastnosti pro vás znamenají.

A. Hlavní rám vyrobený metodou přesného lití

Pevná struktura rámu garantuje precizní montáž a přesné uspořádání komponent pro konzistentní kosení. Zvýšení torzní síly o 30% stabilizuje kosicí jednotku během kosení a rovnoměrně rozkládá zatížení podél celého protiostří.

B. Poháněný stěrač valců

Nebo též „aktivní stěrač válců“ je příslušenstvím v podobě rychle rotujícího kartáče se silným čistícím efektem, který odstraňuje odstřižky trávy a nečistoty. Tím se zamezuje nežádoucímu efektu, který spočívá v nepravidelném odpadávání shluků odstřižků ze zadního válce.

C. Izotermicky zušlechtěné, vysoce odolné nože vřetena

Pro delší životnost mají vřetenové jednotky DPA odolnější a tvrdší nože se zvýšenou resistencí proti opotřebení. To umožňuje čistší střih pro zdravější trávník, přičemž je snížena potřeba broušení vřetene nebo jeho lapování.

D. Utěsněná ložiska válců a vřetene

Utěsněná ložiska jsou konstruována na životnost vřetene, jsou bezúdržbová a eliminují náhodné otěry plastických maziv na povrchu greenu. Přesně vyrobené válce zůstávají vyrovnané bez nutnosti doseřízení. Držák s protiostřím lze snadno demontovat pro broušení. Zmíněné technické přednosti snižují možnost potenciálních lidských chyb a šetří váš čas.

E. Dual Precision Adjustment - Duální přesné seřízení

Každé kliknutí představuje seřízení, resp. přiblížení protiostří vůči vřetenu o 0.018 mm. Nastavení je zcela jednoznačné a zůstává aretováno v dané poloze. Seřízení není negativně ovlivněno dotahováním různých zajišťovacích matic a „laborováním“ s již natavenými parametry, jako je tomu u jiných typů seřizování vřeten.

 
Technické specifikace
Výrobce
Příslušenství
Model Motor Rychlost Vřetena Pracovní záběr Výška střihu Palivová nádrž
Toro Greensmaster 3250 D Vanguard/Daihatsu® diesel 21 hp, 3 válce 3,2 - 8 km/h 3 ks (8 nebo 11-ti nožová) 150 cm 1,6 mm - 7,5 mm standard, se sadou vysokého střihu 7,3 mm - 25,4 mm 22,7 litr
Toro

Toro

Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem profesionální techniky značky Toro v České a Slovenské republice. Mezi klíčové produkty patří závlahové systémy, profesionální technika pro údržbu veřejné zeleně, golfových hřišť a jiných sportovišť, včetně úzce specializovaných strojů pro specifické potřeby při údržbě a zakládání. The Toro Company je předním světovým výrobcem produktů, které pomáhají zkrášlovat naše vnější prostředí, poskytuje podpůrné služby a integrovaná řešení. Již od roku 1914 společnost the Toro Company vybudovala tradici dokonalosti ve svých cílových tržních segmentech, které zahrnují greenkeepery, správce a manažery sportovišť, zahradní realizátory, technické služby, závlahové instalační firmy, pěstitele ovoce a zeleniny a také domácnosti.
Upravovací vřetena
Nadrozměrné zboží
Produktový komplet
Akce
Novinka

Upravovací vřetena

Upravovací vřetena

Upravovací kartáč
Nadrozměrné zboží
Produktový komplet
Akce
Novinka

Upravovací kartáč

Upravovací kartáč

Kartáč zadního válce
Nadrozměrné zboží
Produktový komplet
Akce
Novinka

Kartáč zadního válce

Kartáč zadního válce

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.