Servis a náhradní díly

My ve společnosti Profigrass rozumíme, že i u spolehlivých strojů je perfektní servis nutností. Proto jsme vytvořili servisní síť prostřednictvím vlastních servisních pracovníků v Brně, Praze a Senci a dále ve spolupráci s certifikovanými servisními partnery. Území České republiky a Slovenska je tak plně pokryto.

Ovšem servis je pouze tak dobrý, jak rychlá a spolehlivá je dodávka náhradních dílů a spotřebního materiálu. Naše dislokované sklady tak drží pohotovostní položky s podporou centrály náhradních dílů v Brně, která je rovněž schopna expedovat zboží expresně přímo zákazníkovi.

Aby servis a dodávka náhradních dílů fungovaly správně, musí za ní stát výrobce s kvalitní technickou podporou a efektivním systémem dodávky náhradních dílů svým distributorům. Proto jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s takovými dodavateli, jakými jsou Toro, Gianni Ferrari, Club Car, Green Machines a dalších. 

Dbáme na to, aby si náš tým manažerů servisu, náhradních dílů a mechaniků udržoval a zdokonaloval své technické znalosti pravidelnými školeními u výrobců. Stejně tak investujeme do moderních technologií a diagnostických zařízení, abychom byli neustále v souladu s rostoucí technologickou úrovní našich výrobků.

Stroje

Servis:
Aleš Hons
+ 420 721 309 896
ales.hons@profigrass.cz

Náhradní díly:
Ing. Jiří Chrástecký
+ 420 602 144 504
jiri.chrastecky@profigrass.cz

Závlahy

Technická podpora:
Radomír Králík
+ 420 727 901 403
radomir.kralik@profigrass.cz

Zákaznická podpora, pronájem strojů:
Mgr. Lukáš Kopecký
+ 420 724 558 589
zavlahy@profigrass.cz

 
 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz