PondGard™ membrána s hladkým povrchem, 9,15 x 30,50 m role
Kód: W56A403010RDetailní popis produktu
Firestone PondGard™ je vysoce kvalitní EPDM membrána s hladkým povrchem, navržená speciálně pro hydroizolaci zahradních jezírek, retenčních nádrží, biotopů a dalších vodních prvků. Vyrobena je z umělého kaučuku, který si zachovává dlouhodobou pružnost, mechanickou odolnost a stálost materiálu i v náročných klimatických podmínkách. Membrána je dodávána v rolích v různých šířkách a délkách dle potřeby projektu a využívá se nejen pro izolaci a akumulaci vody, ale i pro odvodnění a ochranu konstrukcí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | EPDM membrány |
|---|---|
| Hmotnost: | 348.84 kg |
| EAN: | 2533260001 |
| Hmotnost: | 1,25 kg/m2 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 30,5 m |
| Materiál: | EPDM |
| Šířka: | 9,15 m |
| Tloušťka membrány: | 1,02 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)