Koleno s převlečnou maticí 25x1"
Kód: 03140011Detailní popis produktu
Tvarovka pro přechod z potrubí na ventilové sestavy. Snadno rozebíratelná při údržbě díky převlečné matici. Instalace bez použití teflonové pásky při připojení ventilů, filtrů apod. díky instalovanému těsnění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilové šachty a příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.059 kg |
| EAN: | 0314001125 |
| Barva: | modrá |
| Dimenze: | 25x1" |
| Maximální pracovní tlak: | 10 bar |
| Tlaková řada: | PN 10 |
| Typ závitu: | vnitřní |
| Velikost závitu: | 1" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)