Campey Imants SandCat
Kód: GOLF111Detailní popis produktu
Imants SandCat představuje efektivní řešení pro zlepšení struktury půdy a odvodnění stávajících travnatých ploch v rámci jedné pracovní operace. Stroj v jediném přejezdu prořezává úzké štěrbiny do hloubky 150 mm, narušuje zhutněné vrstvy a zároveň tyto drážky plní pískem. Tímto procesem se výrazně zlepšuje vsakování vody a podporuje se hluboké zakořenění trávníku, což vede k jeho vyšší odolnosti a vitalitě.
Pohyb nožů směrem vpřed napomáhá stroji v tahu, což umožňuje agregaci i s lehčími traktory o výkonu od 30 hp. SandCat je ideálním nástrojem pro údržbu golfových greenů a odpališť, kde je vyžadován minimální zásah do povrchu a rychlá hratelnost plochy po ošetření. Kompaktní design zajišťuje vynikající manévrovatelnost i v členitém terénu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aerifikace, prořez, sběr |
|---|---|
| Hmotnost: | 650 kg |
| Pracovní hloubka: | 150 mm řezné nože / 120 mm zapravování písku |
| Objem zásobníku: | 500 litrů |
| Počet nožů: | 21 |
| Požadavky na traktor: | 540 PTO, nutná plazivá převodovka nebo hydrostatický pohon |
| Požadovaný výkon: | 30 koní |
| Pracovní rychlost: | 0,5 - 2,4 km/h |
| Pracovní záběr: | 120 cm |
| Přepravní šířka: | 160 cm |
| Rozteč nožů: | 150 mm |
| Tloušťka nožů: | 8 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Společnost Campey byla založena jako specializovaný dodavatel vysoce kvalitního účelového vybavení, které by umožňuje správcům trávníků splnit zvýšené nároky kladené na moderní sportovní trávníky.
To, co původně začalo jako podnikání nabízející práce na údržbě sportovních trávníků v severozápadní části Spojeného království, se nyní rozrostlo na jednoho z předních nezávislých distributorů ve Velké Británii, který nabízí stroje v celé Evropě, Asii, Africe a USA.
.png)