Groundsmaster 4000

Kód: GOLF63
1 Kč 1,21 Kč včetně DPH
Na poptávku
Jedna z nejproduktivnějších a nejhouževnatějších rotačních sekaček. Je určena pro kosení rozsáhlých ploch komunální sféry a rafů golfových hřišť. Tři kosicí jednotky s nezávislým zdvihem umožňují značnou variabilitu při práci s pracovním záběrem až 346 cm.

  • Motor chlazený kapalinou
  • Komfortní vybavení pro řidiče
  • Konstrukce z oceli - dlouhá životnost
  • Snadný servis - jednoduchý přístup k jednotlivým částem sekačky
  • SmartCool TM - při vysoké teplotě dochází ke změně rotace ventilátoru a odfouknutí nečistot nasátých na vstupní mřížku
  • Otočení o 180° bez vynechání neposečené trávy

Toro Groundsmaster 4000-D/4100-D vyniká enormním kroutícím momentem. Dále má vysoce efektivní patentovaný pohon kosících ústrojí, kde hydromotory přímo pohání uložení nožů na každém ze tří ústrojí.

Kosicí ústrojí

Celkový pracovní záběr 335 cm je tvořen třemi sekcemi: čelním ústrojím se záběrem 158 cm a dvěma bočními ústrojími se záběrem 107 cm. Kosicí ústrojí mohou pracovat nezávisle, včetně možnosti zdvihu. Groundsmaster 4000 D tak může sekat i kolem překážek se zdviženým jedním či oběma bočními kosícími ústrojími. Důležitá je jejich mělká konstrukce, která umožňuje rychlejší rozptýlení pokosené hmoty. Kosící ústrojí tak mohou pojmout více trávy ve vyšší rychlosti. Snadněji si poradí i s mokrou trávou nebo s hustým porostem. Výška sečení je stavitelná v rozmezí 2,5 – 13 cm. K dispozici je rovněž mulčovací sada.

Manévrovatelnost

Groundsmaster 4000-D/4100-D má také vzácnou vlastnost možnosti sečení s nulovým poloměrem bez použití brzd. Lze tedy pracovat efektivně bez zanechávání nepokosených ploch při obrátkách a kolem překážek. Výrazným plusem je již zmíněná možnost nezávislého zdvihu a kosení jednotlivých tří sekcí.

Pohon na 4 kola

Groundsmaster 4000-D/4100-D má patentovaný paralelní systém hydraulického pojezdu udržující konzistentní hydraulický průtok mezi předními a zadními koly pro zajištění permanentního pohonu všech 4 kol. To Vám umožní bezpečné kosení i ve svazích a na mokré trávě – dokonce i obsekávání kolem překážek při podélném přejíždění svahů.

Další přednosti

Jako vždy výrobce Toro kladl důraz na komfort obsluhy a nízkou servisní náročnost se snadnou přístupností potřebných míst. Jedním z cílů vývoje bylo zamezení možných chyb lidského faktoru. Toro GM 4000 D disponuje ventilátorem chladiče, který se automaticky přepne do zpětného chodu, aby uvolnil případně zanesenou vnější mřížku a bylo tak zabezpečeno správné proudění vzduchu do chladiče motoru.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu


Model Motor Palivo Pohon Výkon Rychlost Pracovní záběr
Groundsmaster 4000-D Yanmar® Diesel 4x4, hydrostatický 48 koní Sečení 0 - 11 km/h 346 cm
Groundsmaster 4000-D Yanmar® Diesel 4x4, hydrostatický 55 koní Sečení 0 - 13 km/h 335 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz