GeoGard™ membrána s hladkým povrchem 6,10 x 30,50 m
Kód: W56EG42010SDetailní popis produktu
Firestone GeoGard™ je vysoce kvalitní EPDM membrána s hladkým povrchem vyvinuta pro dlouhodobou a spolehlivou ochranu proti vodě. Má stálé chemické složení, její ověřená životnost je minimálně 50 let na přímém slunečním světle a vynikající mechanické vlastnosti jako například průtažnost více než 300%, odolnost proti vysokým či nízkým teplotám, protržení či mechanickým vlivům z okolí. Membrána se využívá pro hydroizolaci přírodních i technických nádrží, biotopů a jezírek, akumulaci a odvodnění vody ve stavebnictví, i krajinářských projektech či zemědělské, průmyslové a komunální využití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | EPDM membrány |
|---|---|
| Hmotnost: | 262.33 kg |
| Hmotnost: | 1,41 kg/m2 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 30,5 m |
| Materiál: | EPDM |
| Šířka: | 6,1 m |
| Tloušťka membrány: | 1,14 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)