Elektromagnetický ventil TPV vnější závit 1", cívka 24 V AC, balení 20 ks
Kód: TPV100MMBSP-20Detailní popis produktu
Hledáte spolehlivý a cenově dostupný elektromagnetický ventil pro domácí i lehčí komerční aplikace? Toro TPV s 1” vnějším závitem a cívkou 24 V AC splní vaše požadavky. Tento plně vybavený ventil je navržen tak, aby odolal náročným podmínkám provozu díky robustní konstrukci a vysoké odolnosti vůči nečistotám. Ventil nabízí široký rozsah průtoku od 0,38 do 151 l/min., což umožňuje efektivní regulaci vody i v systémech s vysokými nároky na průtok. Díky kvalitnímu zpracování a inovativnímu designu se jedná o ideální řešení pro zavlažovací systémy s dlouhou životností. Výrobce navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let, což potvrzuje jeho spolehlivost a vysokou kvalitu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektromagnetické ventily |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.7 kg |
| EAN: | TPV100MMBSP |
| Barva: | černá |
| Délka: | 70 mm |
| Dimenze: | 1" |
| Maximální pracovní tlak: | 12,1 bar |
| Maximální průtok: | 151,4 l/min |
| Minimální pracovní tlak: | 0,7 bar |
| Minimální průtok: | 0,38 l/min |
| Počet kusů: | 20 |
| Průtok: | 0,38-151,4 l/min |
| Regulace průtoku: | ne |
| Rozsah pracovního tlaku: | 0,7-12,1 bar |
| Šířka: | 127 mm |
| Tlaková řada: | pn 12 |
| Tlaková ztráta: | 0,14-1,34 bar |
| Typ cívky: | 24 V AC |
| Typ závitu: | vnější |
| Velikost závitu: | 1" |
| Výstupní napětí: | 24 V AC |
| Výška: | 130 mm |
| wt_custombuttons: | {"Počet kusů":[],"Regulace průtoku":[],"Výstupní napětí":["9 V DC"]} |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)