0

Oblíbené

Profigrass.Favourite.HeaderEmpty
0
Košík je prázdný.
Přidat
Zvolené číslo neexistuje
Zadejte správné číslo
0
Club Car Urban N1

Club Car Urban N1

Přidat do oblíbených
CLUB CAR URBAN N1
Představujeme vám inovativní řadu elektrických užitkových vozidel od renomované značky Club Car. Vozidla Urban jsou efektivní, bezpečná a zelená, spojují komfort s funkcionalitou. Pokud v provozu požadujete maximální nosnost a rychlost, je kategorie N1 pro Vás optimální.
Homologace třídy N1
Urban je pro homologaci třídy N1 konfigurován s lithium-iontovou baterií o kapacitě 200 Ah a kombinovaným dojezdem 73 km. Maximální rychlost zde dosahuje 55 km/h, což umožní dostatečnou agilitu pro silniční provoz.

Bezpečnost na prvním místě
U kompaktních užitkových vozidel se na bezpečnost často zapomíná. Club Car Urban si ji vzal jako prioritu a podřídila tomu konstrukci vozidla. Kabina obsluhy řady Urban je umístěna za přední nápravou, což obsluze zajišťuje vysokou bezpečnost v provozu doloženou výsledky crash testů.

Nosnost korby až 1000 kg
Elektrické vozidlo Urban N1 je navrženo s ohledem na maximální využití. Nosnost korby až 1000 kg a celková povolená hmotnost až 1850 kg v dlouhé verzi L umožňuje snadnou přepravu nákladu. S tímto vozidlem při své pracovní činnosti budete vždy akceschopní.

Kvalita díky dánskému designu
Vozidlo Club Car Urban bylo vyvinuto v Dánsku a je podřízeno evropským standardům a potřebám z pohledu bezpečnosti, využití a kvality. Je vyráběno v Evropské unii, s důrazem na precizní detaily a excelentní zpracování. Kromě výkonnosti a spolehlivosti přináší také stylový a vkusný design. 

Prostorná kabina předurčuje pohodlí řidiče
Pro optimální pracovní výkon po celou pracovní dobu je náležitý komfort obsluhy důležitý. U řady Urban hraje prim prostorná kabina, kde se nemusí řidič se spolujezdcem nepohodlně mačkat, ale naopak si mohou užít pohodlí. Vozidlo je možné vybavit elektrickým nebo naftovým topením.

Dotace na pořízení vozidla pro veřejný sektor
Na pořízení Club Car Urban v kategorii N1 pro veřejný sektor je možné čerpání státní dotace ve výši až 50 % ceny pořízení, až 500 000 Kč. Pro dodatečné informace a aktuální situaci ohledně programů a průběhu čerpání nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s vyřízením dotace.

Záruka
  • Limitovaná záruka 2 roky
Technické specifikace
Výrobce
Ke stažení
Specifikace: L
(Dlouhý rozvor)
S
(Krátký rozvor)
Motor 48V Vysoce účinný 3fázový střídavý motor
 Výkon motoru 8 kW (10,7 Hp)
Špičkový výkon 14,3 kW (19,2 Hp)
Kontroler Curtis 350 A
Baterie Lithium-iontová RELiON 200 Ah
Kapacita baterie (lithium) 10,24 kWh
Podvozek Žárově pozinkovaný ocelový rám
Brzdy Kotouče vpředu, bubny vzadu
Pneumatiky 165/70 R13
Vnější poloměr otáčení 4250 mm 3400 mm
Pohotovostní hmotnost* 550 kg 536 kg
Maximální přípustná
hmotnost
 
1850 kg
 
1350 kg
Výkon  
Nejvyšší rychlost 55 km/h
Dojezd (WLTP - kombinovaný rozsah) 73 km
Svahová dostupnost < 20%
* Hmotnost baterie není zahrnuta
Club Car

Club Car

Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem Club Car v České a Slovenské republice. Díky neustálému odhodlání inovacím, kvalitě a spokojenosti zákazníkům, Club Car vyrábí nejlepe hodnocená golfová a užitková vozítka - rok co rok. Od vzniku společnosti v roce 1958 se produktové portfolio rozrostlo tak, že nyní zahrnuje více než golfová vozítka. Dnes Club Car nabízí golfová a vícemístná vozítka pro přepravu osob, pracovní vozítka a terénní vozidla. 

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.