0

Oblíbené

Profigrass.Favourite.HeaderEmpty
0
Košík je prázdný.
Přidat
Zvolené číslo neexistuje
Zadejte správné číslo
0
Club Car Onward

Club Car Onward

Přidat do oblíbených

CLUB CAR A PROFIGRASS PŘEDSTAVUJÍ NOVOU EXKLUZIVNÍ ŘADU ONWARD

Osobní transportní vozy Club Car nabízí prvotřídní kvalitu a jedinečnou všestrannost. Spojením vysoce kvalitních materiálů automobilového průmyslu s dynamickým výkonem a elegantním designem přináší každý Club Car požitek, který byste od nejlepších golfových vozítek očekávali.

S novou, exkluzivní, plně konfigurovatelnou řadou Onward si můžete navrhnout vozidlo, které vás nejenže dopraví tam, kam potřebujete, ale navíc bude na vaší cestě ladit s vaším stylem a osobností. Club Car sestrojil vozidlo specificky navržené tak, aby souznělo s vaším každodenním dobrodružstvím. Onward je k dispozici v provedení se 2, 4 nebo 6 místy k sezení, zvýšené odpružení pak lze volit pro 4 a 6 místné modely. Sestavte si svůj oblíbený model dnes, potom se po dlouhá léta těšte z kvality, stylu, komfortu a precizního dílenského zpracování vozu Onward. 

Výrobce
Club Car

Club Car

Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem Club Car v České a Slovenské republice. Díky neustálému odhodlání inovacím, kvalitě a spokojenosti zákazníkům, Club Car vyrábí nejlepe hodnocená golfová a užitková vozítka - rok co rok. Od vzniku společnosti v roce 1958 se produktové portfolio rozrostlo tak, že nyní zahrnuje více než golfová vozítka. Dnes Club Car nabízí golfová a vícemístná vozítka pro přepravu osob, pracovní vozítka a terénní vozidla. 

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.