Nabídka financování strojů Toro Dingo

Hledáte způsob, jak financovat pořízení multifunkčního stroje Toro Dingo pro vaší firmu? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Ve spolupráci s Leasingem České spořitelny jsme pro vás připravili výhodnou nabídku na firemní financování vybraných modelů Toro Dingo.

Toro Dingo - multifunkční pomocník pro vaši firmu

Multifunkční stroj Toro Dingo je ideálním pomocníkem pro firmy, které potřebují univerzální a výkonný stroj pro různé typy prací.

Investice do multifunkčních zařízení vedou k dlouhodobé úspoře nákladů a solidní návratnosti investic nejen pro profesionály. Namísto nákupu několika specializovaných strojů, které mohou být drahé, si profesionálové mohou pořídit nakladač Dingo a široký výběr přídavných zařízení, která vyhovují jejich specifickým potřebám. Tím se výrazně sníží náklady na vybavení. Navíc všestrannost a efektivita, kterou poskytují přídavná zařízení, umožňuje profesionálům rychleji dokončit projekty a přijmout širší spektrum zakázek, což může zvýšit příjmy. Vzhledem k tomu, že přídavná zařízení lze navíc snadno vyměnit, mají profesionálové možnost flexibilně se přizpůsobit měnícím se požadavkům projektu bez výrazných dodatečných nákladů.

Nabídka financování od Leasingu České spořitelny - Individuální přístup, jednoduchost a rychlost schvalování.

  • Dotovaný úrok od 2,15 % p.a.
  • Financování na 2 - 5 let
  • Akontace 10 - 50 %

 Pro více informací o konkrétních podmínkách financování nás neváhejte kontaktovat.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz