0

Oblíbené

Profigrass.Favourite.HeaderEmpty
0
Košík je prázdný.
Přidat
Zvolené číslo neexistuje
Zadejte správné číslo
0

 


 
Společnost Firestone Building Products (FBP) je globálním lídrem ve výrobě EPDM a TPO membrán pro jezírkové a střešní systémy. FBP je nově součástí švýcarské společnosti LafargeHolcim, největšího výrobce udržitelných a inovativních řešení v oblasti stavebního průmyslu.

Produkty společnosti Firestone Building Products

Izolace vodních ploch
- PondEasy, PondGard: Membrána PondEasy je vhodná pro dekorační a zahradní jezírka, membrána PondGard pro výstavbu koupacích jezírek, biotopů nebo retenčních nádrží.
- GeoGard, GeoSmart:EPDM membrány jsou určené pro větší projekty a náročné aplikace, např. komerční nádrže, zemědělské nádrže, zavlažovací kanály nebo zasněžovací nádrže. 
- Společnost Profigrass je výhradním distributorem membrán pro izolaci vodních ploch PondEasy, PondGard, GeoGard, GeoSmart.
 
Střešní systémy
- RubberCover EPDM: EPDM membrána vhodná pro izolaci malých plochých střech (střechy, verandy, zahradní altány, okapy aj.)
RubberGard EPDM: Membrána vhodná pro izolování industriálních, komerčních a rezidenčních střech. 
- UltraPly TPO: Membrána pro zelené střechy a fotovoltaické systémy.

Tepelná izolace
- Resista AK: Izolační panely pro ploché střechy komerčních a rezidenčních budov.

Tradice kvality

Společnost Firestone Building Product splňuje přísné předpisy pro kontrolu kvality. Každý segment střešních systémů a systémů pro izolaci vodních ploch respektuje průmyslové normy. Výrobní závody jsou vybavené nejmodernějším zařízením a řídí se striktními požadavky certifikace norem ISO 9001 a ISO 14001, které jsou zaměřené na kvalitu a ochranu životního prostředí.


www.firestonebpco.com

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.