0

Oblíbené

Profigrass.Favourite.HeaderEmpty
0
Košík je prázdný.
Přidat
Zvolené číslo neexistuje
Zadejte správné číslo
0

 


 
Společnost Firestone Building Products (FBP) je globálním lídrem ve výrobě EPDM a TPO membrán pro jezírkové a střešní systémy. FBP je nově součástí švýcarské společnosti LafargeHolcim, největšího výrobce udržitelných a inovativních řešení v oblasti stavebního průmyslu.

Produkty společnosti Firestone Building Products

Izolace vodních ploch

  • PondEasy, PondGard: Membrána PondEasy je vhodná pro dekorační a zahradní jezírka, membrána PondGard pro výstavbu koupacích jezírek, biotopů nebo retenčních nádrží.
  • GeoGard, GeoSmart:  EPDM membrány jsou určené pro větší projekty a náročné aplikace, např. komerční nádrže, zemědělské nádrže, zavlažovací kanály nebo zasněžovací nádrže. 
  • Společnost Profigrass je výhradním distributorem membrán pro izolaci vodních ploch PondEasy, PondGard, GeoGard, GeoSmart.

Střešní systémy

  • RubberCover EPDM:  EPDM membrána vhodná pro izolaci malých plochých střech (střechy, verandy, zahradní altány, okapy aj.)
  • RubberGard EPDM: Membrána vhodná pro izolování industriálních, komerčních a rezidenčních střech.
  • UltraPly TPO: Mem brána pro zelené střechy a fotovoltaické systémy.

Tepelné izolace

  • Resista AK: Izolační panely pro ploché střechy komerčních a rezidenčních budov.

Tradice kvality

Společnost Firestone Building Product splňuje přísné předpisy pro kontrolu kvality. Každý segment střešních systémů a systémů pro izolaci vodních ploch respektuje průmyslové normy. Výrobní závody jsou vybavené nejmodernějším zařízením a řídí se striktními požadavky certifikace norem ISO 9001 a ISO 14001, které jsou zaměřené na kvalitu a ochranu životního prostředí.

www.firestonebpco.com

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.