0

Oblíbené

Profigrass.Favourite.HeaderEmpty
0
Košík je prázdný.
Přidat
Zvolené číslo neexistuje
Zadejte správné číslo
0
TYM T654, T754

TYM T654, T754

Přidat do oblíbených
S traktory TYM T654 a TYM T754 je to snadné. Motory Deutz s vyššími emisními standardy dodávají traktoru výkon s dostatečnou rezervou. V kombinaci s kvalitním zpracováním je TYM předurčen k spolehlivému provozu pro řadu let před námi.
Traktory TYM T654 a T754 mají dieslové motory Deutz s výkonem 68 resp. 75 koní, mechanickou převodovku a kabinu s klimatizací v základní výbavě. Svými kompaktními rozměry a univerzálností jsou traktory TYM T654 a T754 předurčeny k práci v komunální sféře při údržbě měst a obcí, sportovišť či k práci na menších farmách. Se svou světlou výškou a nízko položeným těžištěm jsou tyto modely vhodné také jako traktor pro podhorské oblasti a lesní práce.
Výrobce

TYM

Traktory TYM jsou vyráběny jihokorejským koncernem Tong Yang Moolsan Co., Ltd. Pro svou spolehlivost si značka TYM vybudovala dobré jméno nejen u nás, ale i v západní Evropě a na dalších kontinentech. Traktory TYM jsou vyhledávány pro své uplatnění v komunální oblasti, na zemědělských farmách, v zahradnictví, ovocnářství a dalších oblastech. Silnou pozici mají také na sportovištích, včetně fotbalových a golfových hřišť. Díky spokojeným zákazníkům se TYM může pochlubit i zvučnými referencemi.

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.