Služby

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Servis a náhradní díly

My ve společnosti Profigrass rozumíme, že i u spolehlivých strojů je perfektní servis pro Váš klid v duši absolutní nutností. Proto jsme pro Vás vytvořili servisní síť prostřednictvím vlastních servisních pracovníků v Brně, Praze a Senci a dále ve spolupráci s certifikovanými servisními partnery. Území České republiky a Slovenska je tak plně pokryto.

Ovšem servis je pouze tak dobrý, jak rychlá a spolehlivá je dodávka náhradních dílů a spotřebního materiálu. Naše dislokované sklady tak drží pohotovostní položky s podporou centrály náhradních dílů v Brně, která je rovněž schopna expedovat zboží expresně přímo zákazníkovi.

Aby servis a dodávka náhradních dílů fungovaly správně, musí za ní stát výrobce s kvalitní technickou podporou a efektivním systémem dodávky náhradních dílů svým distributorům. Proto jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s takovými dodavateli, jakými jsou Toro, Gianni Ferrari, Club Car, Green Machines a další...

Dbáme na to, aby si náš tým manažerů servisu, náhradních dílů a mechaniků udržoval a zdokonaloval své technické znalosti pravidelnými školeními u výrobců. Stejně tak investujeme do moderních technologií a diagnostických zařízení, abychom byli neustále v souladu s rostoucí technologickou úrovní našich výrobků.

Díky naší struktuře servisu a náhradních dílů se tak můžete soustředit na běh každodenního života.

Stroje:

Servis:
Aleš Hons
+ 420 721 309 896 - ales.hons__at__profigrass.cz

Náhradní díly:
Ing. Jiří Chrástecký
+ 420 602 144 504 - jiri.chrastecky__at__profigrass.cz

Závlahy:

Technická podpora:
Radomír Králík
+ 420 727 901 403 - radomir.kralik__at__profigrass.cz

Zákaznická podpora, pronájem strojů:
Ing. Klára Kutílková
+ 420 724 558 589 - klara.kutilkova__at__profigrass.cz

tlc_pts_blades_1669 pts_filters_1670 Iveco Tranzit parts_ad_cm1737_56