Služby

Toro Dingo TX 1000

Toro Dingo TX 1000
 

Nové Toro Dingo TX 1000 je obrovský krok v inovaci, výkonnosti a univerzálnosti kompaktních nakladačů.

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Servis a náhradní díly

My ve společnosti Profigrass rozumíme, že i u spolehlivých strojů je perfektní servis pro Váš klid v duši absolutní nutností. Proto jsme pro Vás vytvořili servisní síť prostřednictvím vlastních servisních pracovníků v Brně, Praze a Senci a dále ve spolupráci s certifikovanými servisními partnery. Území České republiky a Slovenska je tak plně pokryto.

Ovšem servis je pouze tak dobrý, jak rychlá a spolehlivá je dodávka náhradních dílů a spotřebního materiálu. Naše dislokované sklady tak drží pohotovostní položky s podporou centrály náhradních dílů v Brně, která je rovněž schopna expedovat zboží expresně přímo zákazníkovi.

Aby servis a dodávka náhradních dílů fungovaly správně, musí za ní stát výrobce s kvalitní technickou podporou a efektivním systémem dodávky náhradních dílů svým distributorům. Proto jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s takovými dodavateli, jakými jsou Toro, Gianni Ferrari, Club Car, Green Machines a další...

Dbáme na to, aby si náš tým manažerů servisu, náhradních dílů a mechaniků udržoval a zdokonaloval své technické znalosti pravidelnými školeními u výrobců. Stejně tak investujeme do moderních technologií a diagnostických zařízení, abychom byli neustále v souladu s rostoucí technologickou úrovní našich výrobků.

Díky naší struktuře servisu a náhradních dílů se tak můžete soustředit na běh každodenního života.

Stroje:

Servis:
Aleš Hons
+ 420 721 309 896 - ales.hons__at__profigrass.cz

Náhradní díly:
Ing. Jiří Chrástecký
+ 420 602 144 504 - jiri.chrastecky__at__profigrass.cz

Závlahy:

Technická podpora:
Radomír Králík
+ 420 727 901 403 - radomir.kralik__at__profigrass.cz

Zákaznická podpora, pronájem strojů:
Ing. Klára Kutílková
+ 420 724 558 589 - klara.kutilkova__at__profigrass.cz

tlc_pts_blades_1669 pts_filters_1670 Iveco Tranzit parts_ad_cm1737_56