O nás

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Struktura

Divize mechanizace

Jedním z pilířů činnosti společnosti Profigrass je distribuce profesionální komunální techniky, strojů, jejich příslušenstvím a vozítek pro golfová hřiště a jiná sportoviště a specialzované mechanizace pro realizátory zahrad. Máme to štěstí, že jsme výhradními zástupci renomvaných výrobců jakými jsou Toro, Club Car, Gianni Ferrari, Green Machines a dalších, kteří jsou posedlí kvalitou bez kompromisů.

Divize závlahových systémů a izolací

Dalším pilířem činnosti je distribuce závlahových systémů Toro spolu se souvisejícím přislušenstvím na straně jedné a izolačními foliemi na bázi EPDM a příbuzného sortimentu na straně druhé. Jsme specialisté pro řešení závlah a jezírek do zahrad, ale i daleko větších celků, jakými jsou fotbalová či golfová hřiště, průmyslové areály nebo oblast zemědělství. Struktura pracovníků divize je uzpůsobena tak, abychom našim zákazníkům mohli zaručit nadstandarní technickou a logistickou podporu při jejich tvrdé práci.

Traktory TYM

Naše sesterská společnost TYM Central Europe s.r.o. je přímým a výhradním importérem traktorů TYM. Její specializovaný tým se věnuje výhradně distribuci traktorů a jejich příslušenství.

Servis a náhradní díly

Perfektní servis je pro úspěšné působení na našem trhu absolutní nutností. Jsme připraveni promptně zasáhnut ke všem z několika stovek strojů dodaných na náš trh. Vytvořili jsme servisní síť prostřednictvím vlastních servisních pracovníků v Brně, Praze a Senci a dále ve spolupráci se servisními partnery. Území České republiky a Slovenska je tak plně pokryto. Disponujeme servisními vozidly pro servisní výjezdy našich mechaniků. Těžíme z nadstandardního dílenského vybavení a diagnostického zařízení.

Podstatnou část náhradních dílů držíme skladem. Pro značnou část náhradních dílů jsme tedy schopni zajistit expedici ještě tentýž den a jejich dodání až na místo určení do druhého dne.

Konkrétně Toro company, jako vedoucí dodavatel náhradních dílu v odvětví, má evropský centrální sklad náhradních dílů lokalizován ve Stuttgartu. Profigrass tak obdrží díly z evropského skladu do 24 hodin.