O nás

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Dodavatelé

The Toro Company


Logo Toro Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem profesionální techniky značky Toro v České a Slovenské republice. Mezi klíčové produkty patří závlahové systémy, profesionální technika pro údržbu veřejné zeleně, golfových hřišť a jiných sportovišť, včetně úzce specializovaných strojů pro specifické potřeby při údržbě a zakládání.

The Toro Company je předním světovým výrobcem produktů, které pomáhají zkrášlovat naše vnější prostředí, poskytuje podpůrné služby a integrovaná řešení. Již od roku 1914 společnost the Toro Company vybudovala tradici dokonalosti ve svých cílových tržních segmentech, které zahrnují greenkeepery, správce a manažery sportovišť, zahradní realizátory, technické služby, závlahové instalační firmy, pěstitele ovoce a zeleniny a také domácnosti.

www.toro.com

Gianni Ferrari


Logo Gianni Ferrari Gianni Ferrari je předním světovým výrobcem výkonných profesionálních sekaček se sběrem pro komunální oblast a sportoviště. Gianni Ferrari je dále výrobcem robustních univerzálních nosičů nářadí s širokou škálou příslušenství. Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem Gianni Ferrari v České a Slovenské republice.

www.gianniferrari.com

Club Car


Logo Club Car

Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem Club Car v České a Slovenské republice.

Díky neustálému odhodlání inovacím, kvalitě a spokojenosti zákazníkům, Club Car vyrábí nejlepe hodnocená golfová a užitková vozítka - rok co rok. Od vzniku společnosti v roce 1958 se produktové portfolio rozrostlo tak, že nyní zahrnuje více než golfová vozítka. Dnes Club Car nabízí golfová a vícemístná vozítka pro přepravu osob, pracovní vozítka a terénní vozidla. Využijte www stránek Profigrass s.r.o. to explore the many solutions Club Car offers, and why we have been consistently named the best golf cars and utility vehicles in the world by our industry.

www.clubcar.com

Green Machines


Logo Green Machines Skotská společnost Applied Sweepers patřící do nadnárodní skupiny Tennant je výrobcem jedinečných kompaktních komunálních zametacích strojů Green Machines. Společnost Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem Green Machines.

www.greenmachines.com

Firestone


NEW BP LOGO_cropped Profigrss s.r.o. je autorizovaným distributorem firmy Firestone v oblasti izolačních fólií na bázi EPDM (syntetické gumy). Hlavním produktem je Firestone PondGard, tedy fólie s vynikajícími fyzikálními vlastnostmi.

www.firestonebpco.com