Produkty

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Závlahové systémy TORO slaví 50 let

12.09.2012 Závlahové systémy TORO slaví 50 let

Závlahy TORO slaví v letošním roce 50 let výročí od svého vzniku.
V roce 1962 společnost TORO koupila kalifornskou firmu Moist O´Matic, která se specializovala na výrobu moderních zavlažovacích produktů. Touto investicí zahájilo TORO svou cestu k dosažení pozice předního světového výrobce zavlažovacích systémů.
K dnešnímu dni vlastní TORO více než 225 patentů na zavlažování. Ve svém portfoliu má kompletní řadu produktů zahrnující sprejové postřikovače, trysky, rotory, ventily, řídící jednotky, čidla, software pro zavlažování a mnoho dalších.
Přes svou rozsáhlou celosvětovou distributorskou síť nabízí řešení závlahových systémů jak pro majitele rodinných domů, obce, sportovní areály, parky, golfové hřiště tak i pro zemědělské pěstitele.
„Společnost TORO klade velký důraz na vývoj nových produktů, špičkovou kvalitu a na budování vztahu s našimi zákazníky“, řekl Phil Burkart, viceprezident a ředitel divize TORO Irrigation. „Především díky nim jsme úspěšně prošli 50-ti lety růstu a zvyšování úrovně našich produktů a služeb v oblasti zavlažovacích systémů.“