Produkty

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysavač s nulovými emisemi pro čistá města a obce se specificky úzkou konstrukcí. GM1ze disponuje úsporným AC motorem s provozní dobou 7–12 hodin.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Závlahové systémy TORO slaví 50 let

12.09.2012 Závlahové systémy TORO slaví 50 let

Závlahy TORO slaví v letošním roce 50 let výročí od svého vzniku.
V roce 1962 společnost TORO koupila kalifornskou firmu Moist O´Matic, která se specializovala na výrobu moderních zavlažovacích produktů. Touto investicí zahájilo TORO svou cestu k dosažení pozice předního světového výrobce zavlažovacích systémů.
K dnešnímu dni vlastní TORO více než 225 patentů na zavlažování. Ve svém portfoliu má kompletní řadu produktů zahrnující sprejové postřikovače, trysky, rotory, ventily, řídící jednotky, čidla, software pro zavlažování a mnoho dalších.
Přes svou rozsáhlou celosvětovou distributorskou síť nabízí řešení závlahových systémů jak pro majitele rodinných domů, obce, sportovní areály, parky, golfové hřiště tak i pro zemědělské pěstitele.
„Společnost TORO klade velký důraz na vývoj nových produktů, špičkovou kvalitu a na budování vztahu s našimi zákazníky“, řekl Phil Burkart, viceprezident a ředitel divize TORO Irrigation. „Především díky nim jsme úspěšně prošli 50-ti lety růstu a zvyšování úrovně našich produktů a služeb v oblasti zavlažovacích systémů.“