Produkty

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Závlahové semináře Toro 2018

06.03.2018 Závlahové semináře Toro 2018

Úvodní slovo a přednáškový blok začal vedoucí divize závlahových systémů Ing. Václav Grézl, který vypíchnul nejdůležitější realizované projekty za rok 2017 a krátce se věnoval sortimentu závlah Toro včetně nového ceníku na sezónu 2018.

Další přednášku vedl obchodně technický zástupce Jan Sýkora, který hovořil o EPDM membránách Firestone a možnostech využití marketingových výhod pro naše partnery a certifikované realizační společnosti.

V krátkosti hovořil Radomír Králík o jeho doméně - technické podpoře. Konkrétně o tom, co by nemělo dobrému závlaháři uniknout a na co si dát pozor.

Novinkou byla přednáška Ing. Michala Šejnohy, který je obchodně technický zástupce závlahových technologií v zemědělství. Představil tak nový segment závlahových systémů Toro Ag a jejich využití v zemědělství, sadech, vinicích apod.

Technicky náročný výstup měl hlavní greenkeeper z Golf Resortu Kaskáda Jiří Kapeš, který účastníkům prezentoval správné zacházení s vodou a ideální poměr závlahy. Jednoduše řečeno, za jakých podmínek zavlažovat, jakým způsobem a jak často.

Poslední přednášel Ing. Michal Nevrlík na téma strojů pro realizaci zahrad a úpravu terénu, které byli k vidění a vyzkoušení pro účastníky. Jednalo se o stroje známé nejen z půjčovny Profigrass, konkrétně: Gianni Ferrari Turboloader, Toro Dingo TX1000, Toro Dingo TX525, drážkovač Toro TRX, pařezová fréza Toro STX a slupovačka travního drnu Classen.

Závěr semináře byl završen tombolou s 8 cenami, hlavními cenami bylo půjčovné stroje Toro Dingo s lopatou na 1 den a čerpadlo Acuafluss.

Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018