Produkty

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Závlahové semináře Toro 2018

06.03.2018 Závlahové semináře Toro 2018

Úvodní slovo a přednáškový blok začal vedoucí divize závlahových systémů Ing. Václav Grézl, který vypíchnul nejdůležitější realizované projekty za rok 2017 a krátce se věnoval sortimentu závlah Toro včetně nového ceníku na sezónu 2018.

Další přednášku vedl obchodně technický zástupce Jan Sýkora, který hovořil o EPDM membránách Firestone a možnostech využití marketingových výhod pro naše partnery a certifikované realizační společnosti.

V krátkosti hovořil Radomír Králík o jeho doméně - technické podpoře. Konkrétně o tom, co by nemělo dobrému závlaháři uniknout a na co si dát pozor.

Novinkou byla přednáška Ing. Michala Šejnohy, který je obchodně technický zástupce závlahových technologií v zemědělství. Představil tak nový segment závlahových systémů Toro Ag a jejich využití v zemědělství, sadech, vinicích apod.

Technicky náročný výstup měl hlavní greenkeeper z Golf Resortu Kaskáda Jiří Kapeš, který účastníkům prezentoval správné zacházení s vodou a ideální poměr závlahy. Jednoduše řečeno, za jakých podmínek zavlažovat, jakým způsobem a jak často.

Poslední přednášel Ing. Michal Nevrlík na téma strojů pro realizaci zahrad a úpravu terénu, které byli k vidění a vyzkoušení pro účastníky. Jednalo se o stroje známé nejen z půjčovny Profigrass, konkrétně: Gianni Ferrari Turboloader, Toro Dingo TX1000, Toro Dingo TX525, drážkovač Toro TRX, pařezová fréza Toro STX a slupovačka travního drnu Classen.

Závěr semináře byl završen tombolou s 8 cenami, hlavními cenami bylo půjčovné stroje Toro Dingo s lopatou na 1 den a čerpadlo Acuafluss.

Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018 Závlahový seminář Toro 2018