Produkty

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysavač s nulovými emisemi pro čistá města a obce se specificky úzkou konstrukcí. GM1ze disponuje úsporným AC motorem s provozní dobou 7–12 hodin.

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Viktoria Plzeň po pořízení nového stroje Toro Reelmaster 3100 v Lize mistrů vítězí

24.11.2011 Viktoria Plzeň po pořízení nového stroje Toro Reelmaster 3100 v Lize mistrů vítězí

Podívejme se podrobněji na stroj, kterým nyní mistři české nejvyšší fotbalové soutěže a účastníci Ligy mistrů udržují své hřiště.

Výrobce Toro je renomovaným výrobcem nejen robustních a houževnatých strojů pro sečení veřejné zeleně i v těch nejtěžších podmínkách, ale i strojů, díky kterým dosáhnete mistrovského vzhledu fotbalového či golfového hřiště a dalších sportovišť.

Toro Reelmaster 3100 je třívřetenovou sekačkou, která díky patentovaným vřetenovým jednotkám Toro DPA dosahuje vynikající kvality střihu. Trakční jednotka stroje je osazena spolehlivým motorem Kubota o výkonu 21,5 koní. Jeho moderní konstrukce zajišťuje, že obsluha sedí pohodlně a má velmi dobrý výhled na vřetena a na vykonávanou práci. Další předností je velmi dobrá manévrovatelnost. Výrobky Toro jsou navíc pověstné vysokou odolností a dlouhou životností, a proto se plzeňští z tohoto stroje budou moci těšit dlouhou řadu let.

Více o stroji Toro Reelmaster 3100 naleznete zde Local page