Produkty

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Toro Dingo TX 1000

Toro Dingo TX 1000
 

Nové Toro Dingo TX 1000 je obrovský krok v inovaci, výkonnosti a univerzálnosti kompaktních nakladačů.

Viktoria Plzeň po pořízení nového stroje Toro Reelmaster 3100 v Lize mistrů vítězí

24.11.2011 Viktoria Plzeň po pořízení nového stroje Toro Reelmaster 3100 v Lize mistrů vítězí

Podívejme se podrobněji na stroj, kterým nyní mistři české nejvyšší fotbalové soutěže a účastníci Ligy mistrů udržují své hřiště.

Výrobce Toro je renomovaným výrobcem nejen robustních a houževnatých strojů pro sečení veřejné zeleně i v těch nejtěžších podmínkách, ale i strojů, díky kterým dosáhnete mistrovského vzhledu fotbalového či golfového hřiště a dalších sportovišť.

Toro Reelmaster 3100 je třívřetenovou sekačkou, která díky patentovaným vřetenovým jednotkám Toro DPA dosahuje vynikající kvality střihu. Trakční jednotka stroje je osazena spolehlivým motorem Kubota o výkonu 21,5 koní. Jeho moderní konstrukce zajišťuje, že obsluha sedí pohodlně a má velmi dobrý výhled na vřetena a na vykonávanou práci. Další předností je velmi dobrá manévrovatelnost. Výrobky Toro jsou navíc pověstné vysokou odolností a dlouhou životností, a proto se plzeňští z tohoto stroje budou moci těšit dlouhou řadu let.

Více o stroji Toro Reelmaster 3100 naleznete zde Local page