Produkty

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Ukázka profesionální techniky na renovaci golfových hřišť v Mariánských Lázních

26.04.2013 Ukázka profesionální techniky na renovaci golfových hřišť v Mariánských Lázních

Společnost Profigrass ve spolupráci s Royal Golf Club Mariánské Lázně představili speciální techniku pro renovaci golfových hřišť. Setkání se konalo 23. dubna na golfovém hřišti v Mariánských Lázních.
Účastníci mohli vidět profesionální stroj Sand Filler, který dokáže tři pracovní úkony najednou (skarifikaci, sběr a aplikaci sušeného písku). Představil se také stroj Drill & Fill, který se používá k vrtání do profilu greenu a aplikaci písku.
Své zastoupení zde měly také stroje od značky Toro, hrotový provzdušňovač greenů Toro ProCore 648, válec greenů Toro GreensPro 1200, fukar Toro ProForce a Toro Workman HDX-D s ProPass 200.

RGCML RGCML RGCML RGCML RGCML
RGCML RGCML RGCML RGCML RGCML