Produkty

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Ukázka profesionální techniky na renovaci golfových hřišť v Mariánských Lázních

26.04.2013 Ukázka profesionální techniky na renovaci golfových hřišť v Mariánských Lázních

Společnost Profigrass ve spolupráci s Royal Golf Club Mariánské Lázně představili speciální techniku pro renovaci golfových hřišť. Setkání se konalo 23. dubna na golfovém hřišti v Mariánských Lázních.
Účastníci mohli vidět profesionální stroj Sand Filler, který dokáže tři pracovní úkony najednou (skarifikaci, sběr a aplikaci sušeného písku). Představil se také stroj Drill & Fill, který se používá k vrtání do profilu greenu a aplikaci písku.
Své zastoupení zde měly také stroje od značky Toro, hrotový provzdušňovač greenů Toro ProCore 648, válec greenů Toro GreensPro 1200, fukar Toro ProForce a Toro Workman HDX-D s ProPass 200.

RGCML RGCML RGCML RGCML RGCML
RGCML RGCML RGCML RGCML RGCML