Produkty

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Toro Dingo TX 1000

Toro Dingo TX 1000
 

Nové Toro Dingo TX 1000 je obrovský krok v inovaci, výkonnosti a univerzálnosti kompaktních nakladačů.

Společnost Profigrass s.r.o. se zúčastnila vzdělávacího programu "Kvalifikovaný stavitel koupacích jezírek, kurz roku 2013"

23.01.2013 Společnost Profigrass s.r.o. se zúčastnila vzdělávacího programu "Kvalifikovaný stavitel koupacích jezírek, kurz roku 2013"


Kvalifikovaný stavitel koupacích jezírek, kurz roku 2013V pondělí 21.1. proběhlo v Řeznovicích školení zaměřené na odborné vzdělávání pracovníků realizačních firem. Toto školení bylo pořádáno ve spolupráci s Evropským sociálním fondem v ČR, Operačním programem pro lidské zdroje a zaměstnanost a Svazem zakládání a údržba zeleně (SZÚZ).Naše společnost Profigrass s.r.o. se aktivně účastnila tohoto školení a školila pracovníky v oblasti instalace a spojování EPDM fólií Firestone PondGard. Školení se skládalo z teoretické části o vlastnostech kaučukové fólie EPDM a porovnání s konkurenčním materiálem PVC. Následovala praktická část, kde si účastníci školení mohli názorně prohlédnout, jak se kaučukové fólie EPDM spojují, následně si každý účastník sám provedl spojování fólií.


5


008 005 019 017


logo pond gardISO1iso