Produkty

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Společnost Profigrass s.r.o. se zúčastnila vzdělávacího programu "Kvalifikovaný stavitel koupacích jezírek, kurz roku 2013"

23.01.2013 Společnost Profigrass s.r.o. se zúčastnila vzdělávacího programu "Kvalifikovaný stavitel koupacích jezírek, kurz roku 2013"


Kvalifikovaný stavitel koupacích jezírek, kurz roku 2013V pondělí 21.1. proběhlo v Řeznovicích školení zaměřené na odborné vzdělávání pracovníků realizačních firem. Toto školení bylo pořádáno ve spolupráci s Evropským sociálním fondem v ČR, Operačním programem pro lidské zdroje a zaměstnanost a Svazem zakládání a údržba zeleně (SZÚZ).Naše společnost Profigrass s.r.o. se aktivně účastnila tohoto školení a školila pracovníky v oblasti instalace a spojování EPDM fólií Firestone PondGard. Školení se skládalo z teoretické části o vlastnostech kaučukové fólie EPDM a porovnání s konkurenčním materiálem PVC. Následovala praktická část, kde si účastníci školení mohli názorně prohlédnout, jak se kaučukové fólie EPDM spojují, následně si každý účastník sám provedl spojování fólií.


5


008 005 019 017


logo pond gardISO1iso