Produkty

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Společnost Profigrass s.r.o. se aktivně zúčastnila programu odborného zahradnického vzdělávání

01.08.2011 Společnost Profigrass s.r.o. se aktivně zúčastnila programu odborného zahradnického vzdělávání
V pátek 1.7 a sobotu 2.7 proběhl v Lednici seminář zaměřený na odborné zahradnické vzdělávání pracovníků středních škol. Tento seminář byl pořádán ve spolupráci s Evropským sociálním fondem v ČR, Ministerstvem školství, Operačním programem vzdělávání pro konkurenceschopnost, Svazem zakládání a údržbu zeleně, Mendelovou univerzitou v Brně a Zahradnickou fakultou v Lednici.

Naše společnost Profigrass s.r.o. se aktivně účastnila tohoto programu a proškolovala pracovníky v oblasti závlahových systému a čerpací techniky. První den probíhaly přednášky o závlahových systémech a čerpadlech v prostorech zahradnické fakulty. Účastníci semináře byli seznámeni s principy závlahových systémů, jednotlivými komponenty závlahových systémů a jejich funkcí. Dále byla prezentována oblast čerpadel pro závlahy včetně filtrace vody pro závlahu. Druhý den proběhla praktická část ukázky závlahového systému v zámeckém parku v Lednici spojená s ukázkou údržby závlahového systému a poté následovala praktická část montáže závlahového systému v areálu zahradnické fakulty.

4.
1. 3. 2.


DSCF2515 DSCF2570 DSCF2449