Produkty

Toro Dingo TX 1000

Toro Dingo TX 1000
 

Nové Toro Dingo TX 1000 je obrovský krok v inovaci, výkonnosti a univerzálnosti kompaktních nakladačů.

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysavač s nulovými emisemi pro čistá města a obce se specificky úzkou konstrukcí. GM1ze disponuje úsporným AC motorem s provozní dobou 7–12 hodin.

Společnost Profigrass s.r.o. se aktivně zúčastnila programu odborného zahradnického vzdělávání

01.08.2011 Společnost Profigrass s.r.o. se aktivně zúčastnila programu odborného zahradnického vzdělávání
V pátek 1.7 a sobotu 2.7 proběhl v Lednici seminář zaměřený na odborné zahradnické vzdělávání pracovníků středních škol. Tento seminář byl pořádán ve spolupráci s Evropským sociálním fondem v ČR, Ministerstvem školství, Operačním programem vzdělávání pro konkurenceschopnost, Svazem zakládání a údržbu zeleně, Mendelovou univerzitou v Brně a Zahradnickou fakultou v Lednici.

Naše společnost Profigrass s.r.o. se aktivně účastnila tohoto programu a proškolovala pracovníky v oblasti závlahových systému a čerpací techniky. První den probíhaly přednášky o závlahových systémech a čerpadlech v prostorech zahradnické fakulty. Účastníci semináře byli seznámeni s principy závlahových systémů, jednotlivými komponenty závlahových systémů a jejich funkcí. Dále byla prezentována oblast čerpadel pro závlahy včetně filtrace vody pro závlahu. Druhý den proběhla praktická část ukázky závlahového systému v zámeckém parku v Lednici spojená s ukázkou údržby závlahového systému a poté následovala praktická část montáže závlahového systému v areálu zahradnické fakulty.

4.
1. 3. 2.


DSCF2515 DSCF2570 DSCF2449