Produkty

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Seminář Senec 2018

05.03.2018 Seminář Senec 2018

Seminář pro realizační a instalační firmy závlahových systémů a osvětlení zahrad zahájil úvodním slovem Ing. Richard Petrík. Po představení společnosti a co účastníky bude čekat za přednášky, předal slovo vedoucímu divize závlahových systémů Ing. Václavovi Grézlovi ze společnosti Profigrass. Ten začal s nejvýznamnějšími realizovanými projekty na Slovensku – tréninkové centrum FC DAC Dunajská Streda, Národné tréninkové centrum v Senci, Golfové hřiště Nitra a Sedín. Dále hovořil o obecném sortimentu závlahových systémů, od postřikovačů a jejich rozdílech, přes ventily, řídící jednotky, čidla a příslušenství. Dalšího slova se znovu ujal Ing. Richard Petrík, který bleskově prezentoval obrovskou šíři sortimentu, který nabízí společnost GREENSHOP. Věnoval se vlastní produkcí travních koberců, travním směsem a hnojivům. Z oblasti mechanizace pak provzdušňovačům, strojům na práci s půdou, sekačkám, sekacím traktorům, vertikutátorům, aerifikátorům, křovinořezům, podřezávačům trávníku, aplikačním vozíkům, vrtákům, drtičům, vysavačům, fukarům a dalším zahradnickým pomůckám včetně ručního nářadí a zahradnických pomůcek.

Bližší informace o společnosti Hack nám sdělil sám potomek zakládající tuto společnost Marcus Hack. Krátce představil historii společnosti a její začátky. Dále se věnoval sortimentu hnojiv, konkrétně organickým, minerálním a organickominerálním směsem hnojiv. Po představení procesu výroby se zmínil ještě o doplňkovém sortimentu travních osiv, rašelinových a nerašelinových substrátů.

Po obědě prezentoval Ing. Miroslav Gajdoš o zahradním LED osvětlení.

Mikrofon byl předán panu Piotrovi Pietovi z polské společnosti Ermet. Ten nás seznámil o historii a šířce sortimentu společnosti vyrábějící převážně zahradnické nářadí. Sortiment je rozdělen na 4 linie produktů od profesionálních až po nenáročné uživatele. Každá řada má odlišnou výrobu, materiál i jeho opracování. Čím vyšší řada zahradního nářadí, tím vyšší kvalita a koncepce do náročnějších podmínek.

Z konkrétních hmatatelných produktů jsme se dostali do nehmatatelného prostředí díky prezentaci nového e-shopu GREENSHOP.sk, který nám představila Hana Petríková. Zásadní inovací bude nový objednávkový systém online pro realizační a instalační partnery, který má za účinek jednodušší, přehlednější a časově úspornější objednávání materiálu a produktů. Dalším obrovským přínosem pro partnery je možnost vytvoření cenové nabídky, kterou mohou prezentovat před koncovými zákazníky a nemusí tak složitě zadávat nabídky ručně.

Poslední přednáška Romana Beláka byla věnovaná strojům TORO, která byla doprovázena ukázkou strojů venku mimo prostor hotelu s možností vidět stroje v pracovním záběru. K vidění byla široká plejáda strojů TORO jako je Dingo TX1000, Dingo TX525, drážkovač TRX a pařezová fréza STX. Ke strojům TORO Dingo bylo několik variant příslušenství – 2 druhy lopat pro přenášení materiálu, drážkovací rameno, zpětná fréza, paletizační vidle s ochranou pro přepadnutí materiálu na obsluhu značky Cangini Benne, srovnávač půdy a několik šířek vrtáků od 23 cm. Posledním strojem byla slupovačka travního drnu Classen, která je profesionální téměř celokovový stroj pro slupování travních koberců.

Druhý přednáškový bok byl zavržen losováním o 10 hodnotných cen. První tři výherci si domů odvezli řídící jednotku TORO Evolution, 50 m travního koberce vlastní produkce GREENSHOP a novou ručně vedenou sekačku.