Produkty

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Seminář Senec 2018

05.03.2018 Seminář Senec 2018

Seminář pro realizační a instalační firmy závlahových systémů a osvětlení zahrad zahájil úvodním slovem Ing. Richard Petrík. Po představení společnosti a co účastníky bude čekat za přednášky, předal slovo vedoucímu divize závlahových systémů Ing. Václavovi Grézlovi ze společnosti Profigrass. Ten začal s nejvýznamnějšími realizovanými projekty na Slovensku – tréninkové centrum FC DAC Dunajská Streda, Národné tréninkové centrum v Senci, Golfové hřiště Nitra a Sedín. Dále hovořil o obecném sortimentu závlahových systémů, od postřikovačů a jejich rozdílech, přes ventily, řídící jednotky, čidla a příslušenství. Dalšího slova se znovu ujal Ing. Richard Petrík, který bleskově prezentoval obrovskou šíři sortimentu, který nabízí společnost GREENSHOP. Věnoval se vlastní produkcí travních koberců, travním směsem a hnojivům. Z oblasti mechanizace pak provzdušňovačům, strojům na práci s půdou, sekačkám, sekacím traktorům, vertikutátorům, aerifikátorům, křovinořezům, podřezávačům trávníku, aplikačním vozíkům, vrtákům, drtičům, vysavačům, fukarům a dalším zahradnickým pomůckám včetně ručního nářadí a zahradnických pomůcek.

Bližší informace o společnosti Hack nám sdělil sám potomek zakládající tuto společnost Marcus Hack. Krátce představil historii společnosti a její začátky. Dále se věnoval sortimentu hnojiv, konkrétně organickým, minerálním a organickominerálním směsem hnojiv. Po představení procesu výroby se zmínil ještě o doplňkovém sortimentu travních osiv, rašelinových a nerašelinových substrátů.

Po obědě prezentoval Ing. Miroslav Gajdoš o zahradním LED osvětlení.

Mikrofon byl předán panu Piotrovi Pietovi z polské společnosti Ermet. Ten nás seznámil o historii a šířce sortimentu společnosti vyrábějící převážně zahradnické nářadí. Sortiment je rozdělen na 4 linie produktů od profesionálních až po nenáročné uživatele. Každá řada má odlišnou výrobu, materiál i jeho opracování. Čím vyšší řada zahradního nářadí, tím vyšší kvalita a koncepce do náročnějších podmínek.

Z konkrétních hmatatelných produktů jsme se dostali do nehmatatelného prostředí díky prezentaci nového e-shopu GREENSHOP.sk, který nám představila Hana Petríková. Zásadní inovací bude nový objednávkový systém online pro realizační a instalační partnery, který má za účinek jednodušší, přehlednější a časově úspornější objednávání materiálu a produktů. Dalším obrovským přínosem pro partnery je možnost vytvoření cenové nabídky, kterou mohou prezentovat před koncovými zákazníky a nemusí tak složitě zadávat nabídky ručně.

Poslední přednáška Romana Beláka byla věnovaná strojům TORO, která byla doprovázena ukázkou strojů venku mimo prostor hotelu s možností vidět stroje v pracovním záběru. K vidění byla široká plejáda strojů TORO jako je Dingo TX1000, Dingo TX525, drážkovač TRX a pařezová fréza STX. Ke strojům TORO Dingo bylo několik variant příslušenství – 2 druhy lopat pro přenášení materiálu, drážkovací rameno, zpětná fréza, paletizační vidle s ochranou pro přepadnutí materiálu na obsluhu značky Cangini Benne, srovnávač půdy a několik šířek vrtáků od 23 cm. Posledním strojem byla slupovačka travního drnu Classen, která je profesionální téměř celokovový stroj pro slupování travních koberců.

Druhý přednáškový bok byl zavržen losováním o 10 hodnotných cen. První tři výherci si domů odvezli řídící jednotku TORO Evolution, 50 m travního koberce vlastní produkce GREENSHOP a novou ručně vedenou sekačku.