Produkty

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Seminář Profigrass 2016

18.11.2016 Seminář Profigrass 2016

V úterý 15.11.2016 jsme v Golf Resortu Austerlitz ve Slavkově pořádali golfový Seminář pro greenkeepery a manažery golfových hřišť. Tento rok byl zvláštní dovršením 20 let od založení společnosti Profigrass.

Účastníci mohli slyšet sérii přednášek týkajících se údržby, regenerace a možností zavlažování golfových hřišť, navíc měli možnost velké množství strojů spatřit při práci.

Počátečního slova se ujal zakladatel společnosti Ing. Josef Chytka a přiblížil nám, jakým výzvám tehdy před 20 lety čelili a jak se společnost Profigrass postupně vyvíjela. Jeho syn Tomáš Chytka nás ve své prezentaci seznámil s novinkami strojů z roku 2016 a ty chystané pro rok 2017. Poté přednášel Ian Sumpter ze společnosti TORO Company o přípravě strojů na golfový turnaj a také nových vřetenech DPA Edge, které jsou jednou z posledních inovací společnosti TORO.

Následovala přednáška o vysoce efektivních sečkách Vredo, kterou vedl Pieter-Teunis Hoogland a ukázal cestu k úsporám vedoucí přes efektivní setí a vysokou klíčivost. Brian O'Shaughnessy ze společnosti Campey Turf Care Systems hovořil o nových trendech údržby golfových hřišť ve Velké Británii a Irsku. Ing. Václav Grézl po 20 letech spolupráce s TORO závlahovými systémy mluvil o souvislostech zavlažování golfových hřišť v rámci měnícího se klimatu. Poslední přednáška byla věnována osobnímu rozvoji a time-managementu, o jehož aspektech přednášel Mgr. Dušan Kopecký. Své zkušenosti účastníkům předával také host Martijn Teske ze společnosti Trilo.

Na slavkovském hřišti na účastníky uprostřed dne mezi přednáškovými bloky čekaly stroje značek TORO, TYM, Trilo, Vredo, Imants, Club Car, Gianni Ferrari a další. Byla zde i možnost je vidět v akci a také v případě zájmu vyzkoušet. Den byl zakončen příjemným společenským večerem, během kterého nechybělo krájení dortu, tombola a zajímavé soutěžní disciplíny.

Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016 Seminář Profigrass 2016