Produkty

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysavač s nulovými emisemi pro čistá města a obce se specificky úzkou konstrukcí. GM1ze disponuje úsporným AC motorem s provozní dobou 7–12 hodin.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Profigrass představil komunální stroje ve Zlíně

30.04.2010 Profigrass představil komunální stroje ve Zlíně

Představitelé podniků technických služeb a specializovaných firem měli možnost se seznámit s vybranými stroji komunálního programu společnosti Profigrass.

Stroje pro údržbu veřejné zeleně tu reprezentovaly modely Gianni Ferrari GTS a Gianni Ferrari PG. Stroj řady PG byl navíc vybaven kabinou vhodnou pro zimní údržbu. Jedná se o sekačky kategorie s čelně neseným kosicím ústrojím a centrálním sběrem pokosené hmoty do zásobníku. Stroje řady PG mají navíc turbínu s lopatkami zajišťující efektivní odhoz hmoty do zásobníku. Stroje mohou být vybaveny nejrůznějším příslušenstvím.

Sekačky s nulovým poloměrem otáčení zastupoval nejvyšší model - Toro Groundsmaster 7210 s výkonem 35 koní. Kosicí ústrojí mohou být dodána v provedení pro boční odhoz, zadní odhoz, nebo mulčování s pracovním záběrem 158 nebo 183 cm. Rovněž bude k dispozici boční sběr.

Do Zlína jsme dále přivezli traktor TYM T233 HST. Pro názornost byl tento oblíbený traktor s hydrostatickou převodovkou a výkonem 23 koní agregován s čelní radlicí a zadním cepovým ramenem.

Velkému zájmu se těšil zametací stroj Green Machine 636 HS s pracovním záběrem 1,3 m a využitelným objemem zásobníku 1000 litrů. Vyniká vysokým sacím výkonem, efektivním pohlcováním prachu a vysokou transportní rychlostí.

IMG_3772 IMG_3776 IMG_3777 IMG_3778 IMG_3782 IMG_3780 IMG_3768 IMG_3779