Produkty

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Profigrass představil komunální stroje ve Zlíně

30.04.2010 Profigrass představil komunální stroje ve Zlíně

Představitelé podniků technických služeb a specializovaných firem měli možnost se seznámit s vybranými stroji komunálního programu společnosti Profigrass.

Stroje pro údržbu veřejné zeleně tu reprezentovaly modely Gianni Ferrari GTS a Gianni Ferrari PG. Stroj řady PG byl navíc vybaven kabinou vhodnou pro zimní údržbu. Jedná se o sekačky kategorie s čelně neseným kosicím ústrojím a centrálním sběrem pokosené hmoty do zásobníku. Stroje řady PG mají navíc turbínu s lopatkami zajišťující efektivní odhoz hmoty do zásobníku. Stroje mohou být vybaveny nejrůznějším příslušenstvím.

Sekačky s nulovým poloměrem otáčení zastupoval nejvyšší model - Toro Groundsmaster 7210 s výkonem 35 koní. Kosicí ústrojí mohou být dodána v provedení pro boční odhoz, zadní odhoz, nebo mulčování s pracovním záběrem 158 nebo 183 cm. Rovněž bude k dispozici boční sběr.

Do Zlína jsme dále přivezli traktor TYM T233 HST. Pro názornost byl tento oblíbený traktor s hydrostatickou převodovkou a výkonem 23 koní agregován s čelní radlicí a zadním cepovým ramenem.

Velkému zájmu se těšil zametací stroj Green Machine 636 HS s pracovním záběrem 1,3 m a využitelným objemem zásobníku 1000 litrů. Vyniká vysokým sacím výkonem, efektivním pohlcováním prachu a vysokou transportní rychlostí.

IMG_3772 IMG_3776 IMG_3777 IMG_3778 IMG_3782 IMG_3780 IMG_3768 IMG_3779