Produkty

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Profigrass partnerem Základního kurzu údržby IOG FAČR

23.03.2018 Profigrass partnerem Základního kurzu údržby IOG FAČR

V pátek 23.3.2018 jsme byli jako hlavní partner na Základním kurzu údržby fotbalových hřišť, který se odehrával na stadionu FC Vysočina Jihlava. Jak již název napovídá, přednášky se týkaly základní údržby fotbalového hřiště. Konkrétně se účastníci z přednášek mohli dozvědět o hlavních druzích trav, chorobách a škůdcích trávníků, výživách a hnojení trávníků a o pravidelné údržbě a regeneraci hřišť. Do bloku přednášek jsme přispěli tématy vhodného strojního vybavení pro fotbalové hřiště v podání Ing. Tomáše Chytky o závlahových systémech firmy Toro pro fotbalová hřiště promluvil Ing. Václava Grézl.

V závěrečné fázi semináře mohli účastníci prohlédnout některé stroje a shlédnout praktické ukázky některých níže uvedených strojů:

  • Traktory TYM T503 a T353,
  • vřetenovou sekačku Toro Reelmaster 3100 s vřeteny DPA – rychlé nastavení, kvalitní materiál, stálost nastavení a ostří,
  • univerzální rotační sekačku se sběrem Gianni Ferrari PG s možností příslušenství jak pro sečení tak údržbu umělých povrchů a zimní údržby - včetně ukázky sběru zbytků po vertikutaci,
  • diskovou sečku Vredo Compact s garantovanou klíčivostí osiva přes 95% a finanční výhody v úspoře osiva,
  • prořezávač Imants Shockwave včetně praktické ukázky dekompakci trávníku - nový přístup oproti aerifikaci,
  • vertikutátor Trilo VCMK 3,
  • hrotový provzdušňovač Toro ProCore SR70 s možností změny pracovní hloubky z místa obsluhy,
  • pracovní vozidlo Toro Workman GTX s možností připojení stroje na údržbu umělých povrchů,
  • SMG TCA 1400 na běžnou údržbu umělých povrchů s možností vlečení sekačkou, vozítkem, apod.
  • a ručně vedený provzdušňovač Plugr s širokou nabídkou variant hrotů.

V neposlední řadě jsme předvedly a ukázaly postřikovače Toro v akci - řada INFINITY, FLEX800, T7P, TS90TP-52TC. Na ukázce byl vystaven i ventil Toro řady P220.

Základní kurz údržby IOG FAČR 2018 Jihlava Základní kurz údržby IOG FAČR 2018 Jihlava Základní kurz údržby IOG FAČR 2018 Jihlava Základní kurz údržby IOG FAČR 2018 Jihlava Základní kurz údržby IOG FAČR 2018 Jihlava Základní kurz údržby IOG FAČR 2018 Jihlava Základní kurz údržby IOG FAČR 2018 Jihlava Základní kurz údržby IOG FAČR 2018 Jihlava Základní kurz údržby IOG FAČR 2018 Jihlava Základní kurz údržby IOG FAČR 2018 Jihlava