Produkty

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Profigrass odměněn prestižní cenou Toro Distributor of Excellence

06.05.2012 Profigrass odměněn prestižní cenou Toro Distributor of Excellence

Společnost Profigrass s.r.o., výhradní distributor závlahových systémů a profesionální techniky Toro pro českou a slovenskou republiku, získala za odvedenou práci v roce 2011 cenu Toro Distributor of Excellence za oblast EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika).

Tuto cenu uděluje výrobce Toro nejlepšímu distributorovi podle předem stanovených kritérií. Oblasti hodnocení zahrnují prodejní výsledky, úspěšnost v servise a náhradních dílech, která se promítá do spokojenosti zákazníků a v neposlední řadě plnění finančních závazků.

Předávání ceny Partners in Excelence v Brně: Michael Hoffman, President the Toro Company, Tomáš a Josef Chytkovi, Profigrass a BThe Toro Company tomuto ocenění přikládá velkou váhu. Důkazem je složení delegace, která do Brna na setkání se zaměstnanci společnosti Profigrass přijela ocenění v podobě sošky býka předat. Osobně si tuto příležitost nenechal ujít sám Michael Hoffman, výkonný ředitel a president the Toro Company, stejně tak jako vice-president pro mezinárodní divizi Bill Brown a Mike Brugh, ředitel v rámci mezinárodní divize. Nesměl chybět ani Charles Gregory, area sales manager, který má obchodní spolupráci se společností Profigrass v popisu své každodenní práce. Přítomní manažeři Tora také za spolupráci v roce 2011 poděkovali jednotlivě i zaměstnancům Profigrassu.

Slavnostního oběda a předávání se zúčastnil i Český svaz greenkeeperů prostřednictvím člena výkonného výboru Jaroslava Oravce. Ten za ČSG poděkoval Profigrassu za dosavadní spolupráci a pogratuloval k tomuto významnému ocenění. Zároveň vyjádřil potěšení nad skutečností, že se čeští a slovenští greenkeepeři mohou při své práci opřít o spolehlivého partnera, jehož vysoký standard poskytovaných služeb doprovázejících výrobky Toro byl tímto oceněním potvrzen.

DSC02656 s Jaroslav Oravec z Českého svazu greenkeeperů spolu s Václavem Grézlem a Hanou Petríkovou ze společnosti Profigrass DSC02623 s DSC02659 s DSC02627 s