Produkty

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysavač s nulovými emisemi pro čistá města a obce se specificky úzkou konstrukcí. GM1ze disponuje úsporným AC motorem s provozní dobou 7–12 hodin.

Profigrass odměněn prestižní cenou Toro Distributor of Excellence

06.05.2012 Profigrass odměněn prestižní cenou Toro Distributor of Excellence

Společnost Profigrass s.r.o., výhradní distributor závlahových systémů a profesionální techniky Toro pro českou a slovenskou republiku, získala za odvedenou práci v roce 2011 cenu Toro Distributor of Excellence za oblast EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika).

Tuto cenu uděluje výrobce Toro nejlepšímu distributorovi podle předem stanovených kritérií. Oblasti hodnocení zahrnují prodejní výsledky, úspěšnost v servise a náhradních dílech, která se promítá do spokojenosti zákazníků a v neposlední řadě plnění finančních závazků.

Předávání ceny Partners in Excelence v Brně: Michael Hoffman, President the Toro Company, Tomáš a Josef Chytkovi, Profigrass a BThe Toro Company tomuto ocenění přikládá velkou váhu. Důkazem je složení delegace, která do Brna na setkání se zaměstnanci společnosti Profigrass přijela ocenění v podobě sošky býka předat. Osobně si tuto příležitost nenechal ujít sám Michael Hoffman, výkonný ředitel a president the Toro Company, stejně tak jako vice-president pro mezinárodní divizi Bill Brown a Mike Brugh, ředitel v rámci mezinárodní divize. Nesměl chybět ani Charles Gregory, area sales manager, který má obchodní spolupráci se společností Profigrass v popisu své každodenní práce. Přítomní manažeři Tora také za spolupráci v roce 2011 poděkovali jednotlivě i zaměstnancům Profigrassu.

Slavnostního oběda a předávání se zúčastnil i Český svaz greenkeeperů prostřednictvím člena výkonného výboru Jaroslava Oravce. Ten za ČSG poděkoval Profigrassu za dosavadní spolupráci a pogratuloval k tomuto významnému ocenění. Zároveň vyjádřil potěšení nad skutečností, že se čeští a slovenští greenkeepeři mohou při své práci opřít o spolehlivého partnera, jehož vysoký standard poskytovaných služeb doprovázejících výrobky Toro byl tímto oceněním potvrzen.

DSC02656 s Jaroslav Oravec z Českého svazu greenkeeperů spolu s Václavem Grézlem a Hanou Petríkovou ze společnosti Profigrass DSC02623 s DSC02659 s DSC02627 s