Produkty

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Nový Toro Groundsmaster 4700 pro CZ Golf

02.04.2015 Nový Toro Groundsmaster 4700 pro CZ Golf

První tři inovované modely Groundsmaster 4700 společnost Profigrass dodává na resorty CZ Golf. S pracovním záběrem 381 cm je možné v závislosti na podmínkách posekat více než 4 hektary za hodinu. Greenkeepři golf resortů v Telči, Ústí nad Labem a Benátkách se již těší na příznivé počasí a růst trávy, aby mohli s novým strojem vyjet do plného provozu.Společnost Toro Company podrobila jeden ze svých klenotů další inovaci. Groundsmater 4500 a 4700 je proslulý enormní produktivitou práce a výborným vzhledem pokosené plochy. Nově je k dispozici ve dvojím provedení – s motorem Yanmar 48 nebo 55 koní. Jeho technologie Smart PowerTM dokáže hlídat ideální rychlost pro sečení v daných podmínkách. Pokud by hrozilo, že obsluha vjede do neposečeného terénu příliš rychle, dokáže Smart Power tuto rychlost snížit, aby nedošlo k přehlcení. Dokáže to provést rychleji než zkušená obsluha. Díky tomuto systému je ideální rychlost rotace nožů zachována. I méně zkušená obsluha tak dosahuje ideálního výsledku sečení a vysokou produktivitu práce.

Mezi inovace patří další zvýšená efektivita hydraulického systému, permanentní pohon čtyř kol i pro transport nebo automatické snížení otáček motoru, pokud je stroj odstaven nad povolený časový interval. Infocentrum přehledně informuje o provozních datech, zobrazuje upozornění, umožňuje nastavení parametrů provozu, včetně rychlosti sečení a v neposlední řadě slouží pro rychlou diagnostiku. Důležité prvky zůstávají zachovány, například planetové převody, robustní rotační ústrojí CountourPlusTM s optimálním rozprostřením pokosené hmoty nebo zpětný chod ventilátoru pro odfuk nečistot z nasávací mřížky optimalizující chlazení a předcházející chybám lidského faktoru.

Fotogalerie přímo z předávání stroje v Golf Resortu Ústí nad Labem:

Předání inovativní Toro Groundsmaster 4700-D Zaškolení obsluhy Headgreenkeeper na novém stroji ze stáje Toro Headgreenkeeper na novém stroji ze stáje Toro