Produkty

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Nový šampión v lehké váze.

12.05.2015 Nový šampión v lehké váze.

Nejlehčí a k povrchu nejšetrnější sekačka fervejí na trhu Toro Reelmaster 3550-D. Hmotnost stroje se dostala na neuvěřitelných
900 kg. Je tedy o 15 – 20 % lehčí než srovnatelně vybavené stroje.

Precizní kopírování povrchu při sečení zajišťuje 5 menších vřeten (jejich délka je 46 cm) s celkovým pracovním záběrem 2,1 m. Kopcovitý terén nebo práce ve vlhkých podmínkách není problém, díky patentovanému systému pohonu všech tří kol, který pohání alespoň dvě z nich za každých okolností. Hladké a široké pneumatiky známé doposud pouze z greenových sekaček jsou jemné k povrchu díky maximálnímu omezení prokluzu.
Toro Reelmaster 3550-D je novým šampiónem v lehké váze.
Stroj lze efektivně využít také v okolí fervejí a greenů a na přechodových oblastech. Nasazení této sekačky s větším pracovním záběrem může znamenat jeden přejezd místo přejezdů dvou při perfektním kopírování i velmi výrazných modulací.

Podívejte se na fotografie z golfového resortu Kaskáda: Toro Reelmaster 3550-D Toro Reelmaster 3550-D Toro Reelmaster 3550-D Toro Reelmaster 3550-D