Produkty

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

FOR GARDEN 2013 - Ocenění Grand Prix

12.04.2013 FOR GARDEN 2013 - Ocenění Grand Prix

Naše společnost se zúčastnila 7. mezinárodního veletrhu zahrad For Garden 2013 v Praze.
Na stánku jsme prezentovali zejména závlahové systémy Toro, fólie EPDM Firestone a systémy osvětlení zahrad od německé firmy Seliger. Potěšilo nás, že o tyto produkty byl velký zájem ze strany návštěvníků i odborných firem.
Jako aktuální novinku jsme představili bezdrátový senzor vlhkosti půdy Toro Precision senzor. Vzhledem k jeho unikátním vlastnostem jsme přihlásili tento špičkový výrobek americké společnosti Toro do soutěže Grand Prix. Porotu tento senzor zaujal, zejména díky své inovativní technologii a vlastnostem, které pomáhají šetřit vodu. V konkurenci mnoha výrobků z různých odvětví porota tento senzor ocenila cenou GRAND PRIX.

Senzor vlhkosti půdy Precision soil sensor