Produkty

Toro Dingo TX 1000

Toro Dingo TX 1000
 

Nové Toro Dingo TX 1000 je obrovský krok v inovaci, výkonnosti a univerzálnosti kompaktních nakladačů.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

Fólie EPDM Firestone na výstavě v Českých Budějovicích

06.10.2011 Fólie EPDM Firestone na výstavě v Českých Budějovicích

Fólie EPDM Firestone na výstavě v Českých Budějovicích


Ve dnech 28. až 30.9.2011 se uskutečnil v Českých Budějovicích 6. mezinárodní kongres koupacích jezírek, pod mottem "Koupací jezírka bez hranic".

Společně s evropskou centrálou Firestone Building Products se společnost Profigrass, jako autorizovaný distributor jezírkových fólií EPDM Firestone zúčastnila tohoto kongresu.

Součástí akce byla i výstava v nově vybudované výstavní hale. Na stánku společnosti Firestone mohli návštěvníci dostat informace o fóliích EPDM pro jezírka a byli seznámeni s možnosti instalace a spojování. Zájemci navíc mohli shlédnout i funkční model koupacího jezírka přímo v této hale, na jehož izolování se aktivně podílela firma Profigrass.

Během druhého dne semináře byly organizovány exkurze po zrealizovaných výstavbách jezírek v okolí Českých Budějovic. V rámci ukázek naše společnost prezentovala veřejné koupací jezírko v Bertiných lázních v Třeboni. Toto jezírko bylo realizováno v roce 2007 z fólie EPDM Firestone. Bližší informace naleznete níže.

Více informací o kongresu naleznete zde.

kongres

DSC00111

DSC00083

leták bertiny lázně