Produkty

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysavač s nulovými emisemi pro čistá města a obce se specificky úzkou konstrukcí. GM1ze disponuje úsporným AC motorem s provozní dobou 7–12 hodin.

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Elektrovozidla Club Car na výstavě ELO SYS 2018

30.05.2018 Elektrovozidla Club Car na výstavě ELO SYS 2018

V dnech 21.–25. května 2018 se na výstavišti Agrokomplex v Nitre konal 24. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, energetiky, elektroniky, osvětlení a telekomunikací ELO SYS. Naše společnost na partnerském stánku Volty.cz prezentovala zajímavé řešení elektromobility od amerického výrobce Club Car, kterého oficiálně zastupujeme v Českém i Slovenské republice. Club Car oslavuje tento rok 60. výročí vzniku společnosti. Začínal s výrobou golfových vozidel, portfolio se postupně rozšířilo o vozidla pro transport materiálu na sportovištích, v průmyslových parcích, nemocničních areálech atd. Návštěvníci si mohli vyzkoušet jízdu na osobním vozidle Villager 2+2 LSV, které je určené pro transport 4 osob. Segment transportu materiálu zastupoval model Carryall 710 LSV schválený na jízdu po veřejných komunikacích a dostupný v mnoha variantách nosnosti a s různými typy nástaveb.

Club Car ELO SYS Nitra 2018 Club Car ELO SYS Nitra 2018