Produkty

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Elektrovozidla Club Car na výstavě ELO SYS 2018

30.05.2018 Elektrovozidla Club Car na výstavě ELO SYS 2018

V dnech 21.–25. května 2018 se na výstavišti Agrokomplex v Nitre konal 24. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, energetiky, elektroniky, osvětlení a telekomunikací ELO SYS. Naše společnost na partnerském stánku Volty.cz prezentovala zajímavé řešení elektromobility od amerického výrobce Club Car, kterého oficiálně zastupujeme v Českém i Slovenské republice. Club Car oslavuje tento rok 60. výročí vzniku společnosti. Začínal s výrobou golfových vozidel, portfolio se postupně rozšířilo o vozidla pro transport materiálu na sportovištích, v průmyslových parcích, nemocničních areálech atd. Návštěvníci si mohli vyzkoušet jízdu na osobním vozidle Villager 2+2 LSV, které je určené pro transport 4 osob. Segment transportu materiálu zastupoval model Carryall 710 LSV schválený na jízdu po veřejných komunikacích a dostupný v mnoha variantách nosnosti a s různými typy nástaveb.

Club Car ELO SYS Nitra 2018 Club Car ELO SYS Nitra 2018