Produkty

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Elektrický zametací stroj Green Machines se přestavil v Praze a Bratislavě

28.11.2012 Elektrický zametací stroj Green Machines se přestavil v Praze a Bratislavě

Společnost Profigrass ve spolupráci se skotskou společností Green Machines představila elektrický zametací stroj Green Machines 500ze.

Předváděcím místem se stalo historické centrum hlavních měst Prahy a Bratislavy. Hlavní důvod byl, že se zde koncentruje velké množství jak obyvatel těchto metropolí tak i turistů.

Jak v Praze na Staroměstském náměstí a jeho okolí, také i v Bratislavě na Rybném náměstí je třeba uklízet chodníky a ulice téměř nepřetržitě. Nejde jen o prach a drobné nečistoty, ale také o nedopalky cigaret, odhozené nápojové kelímky a další potravinové obaly. Znamená to ovšem neustálý kontakt mezi lidmi. V takovém případě je ideální být pokud možno nenápadný, tichý a zbytečně lidi neobtěžovat ani hlukem ani prašností. Tohle všechno je možné s elektrickým zametacím strojem Green Machines 500ze.

Využití zametacího stroje Green Machines 500ze poskytuje městu výhody ve snižování emisí CO2 a snížení hlasitosti práce stroje o 80% oproti stroji s dieslovým motorem.

Jak profesionálové tak i široká veřejnost měli možnost si stroj prohlédnout, vidět jeho práci a také si ho sami vyzkoušet.
GMGM GM GM GM
GM GM