Produkty

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný provzdušňovač, který uvolňuje zhutněné vrstvy prostřednictvím rázů stlačeného vzduchu. Ten se uvolňuje ze tří hrotů pronikajících do půdního profilu do hloubky až 30 cm.

Dny zahradní a komunální techniky 2017

08.09.2017 Dny zahradní a komunální techniky 2017

5. a 6. září 2017 jsme vystavovali v Havlíčkově Brodě na Dnech zahradní a komunální techniky, kde jsme představili náš sortiment komunálních strojů od traktorů TYM, přes sekačky Toro s nulovým poloměrem otáčení, sekačky se sběrem Gianni Ferrari, pracovní vozítka Toro a Club Car, specializované stroje Toro pro realizaci zahrad a údržbu terénu, multifunkční nosič nářadí Gianni Ferrari Turboloader a v neposlední řadě elektrický vysavač Green Machines GM1ze s nulovými emisemi.

V rámci výstavy byli dvě předváděcí disciplíny, kterých jsme se zúčastnili. V sekání se sběrem jsme diváku představili sekačku Gianni Ferrari Turbo 2, která posekala určené místo v nejkratším čase, zároveň má nejvyšší zdvih zásobníku do 220 cm a také objem zásobníku 1300 litrů. Druhým strojem od stejného výrobce jsme představili univerzální multifunkční nakladač Gianni Ferrari Turboloader H360. Diváci mohli vidět jeho obratnost díky kloubovému provedení a výsun hydraulického ramene až do výšky 308 cm.

Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017 Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017 Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017 Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017

Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017 Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017 Profigrass - Dny zahradní a komunální technikyProfigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017