Produkty

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysavač s nulovými emisemi pro čistá města a obce se specificky úzkou konstrukcí. GM1ze disponuje úsporným AC motorem s provozní dobou 7–12 hodin.

Dny zahradní a komunální techniky 2017

08.09.2017 Dny zahradní a komunální techniky 2017

5. a 6. září 2017 jsme vystavovali v Havlíčkově Brodě na Dnech zahradní a komunální techniky, kde jsme představili náš sortiment komunálních strojů od traktorů TYM, přes sekačky Toro s nulovým poloměrem otáčení, sekačky se sběrem Gianni Ferrari, pracovní vozítka Toro a Club Car, specializované stroje Toro pro realizaci zahrad a údržbu terénu, multifunkční nosič nářadí Gianni Ferrari Turboloader a v neposlední řadě elektrický vysavač Green Machines GM1ze s nulovými emisemi.

V rámci výstavy byli dvě předváděcí disciplíny, kterých jsme se zúčastnili. V sekání se sběrem jsme diváku představili sekačku Gianni Ferrari Turbo 2, která posekala určené místo v nejkratším čase, zároveň má nejvyšší zdvih zásobníku do 220 cm a také objem zásobníku 1300 litrů. Druhým strojem od stejného výrobce jsme představili univerzální multifunkční nakladač Gianni Ferrari Turboloader H360. Diváci mohli vidět jeho obratnost díky kloubovému provedení a výsun hydraulického ramene až do výšky 308 cm.

Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017 Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017 Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017 Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017

Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017 Profigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017 Profigrass - Dny zahradní a komunální technikyProfigrass - Dny zahradní a komunální techniky 2017