Produkty

Toro Dingo TX 1000

Toro Dingo TX 1000
 

Nové Toro Dingo TX 1000 je obrovský krok v inovaci, výkonnosti a univerzálnosti kompaktních nakladačů.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

DEMO Slnečné jazerá 2016

05.10.2016 DEMO Slnečné jazerá 2016

Předváděcí den komunální techniky pořádaný Profigrass SK v Senci se vydařil na výbornou. Areál u Slunečných jezer dostál svého jména a návštěvníci si tak mohli užít předváděné stroje pod hřejivým svitem Slunce. Nejvíce zájmu vzbudila novinka v podobě TORO DINGO TX 1000, která zde měla československou premiéru a návštěvníci jej testovali nejvíce. Ohlasy byly více než příznivé. Tento nový výkonnější model oplývá větší silou a unikátním vertikálním zdvihem ramen až do výšky 206 cm, což si každý mohl na vlastní kůži vyzkoušet.

K vidění byla plejáda profesionálních sekaček se sběrem Gianni Ferrari a sekaček TORO bez sběru. Každý návštěvník si mohl stroj na volném prostranství vyzkoušet a přesvědčit se o jejich jedinečných vlastnostech. Podstatnou úlohu hrály jihokorejské traktory TYM, které prokázaly svou vhodnost pro použití v komunální sféře. Návštěvníci také měli možnost vidět předvedení fukaru Trilo B7 s klapkou pro určení směru odfuku ovládanou z místa obsluhy traktoru TYM T 503. Několik návštěvníků vyzkoušelo i jízdu tichými, elektricky poháněnými vozítky Club Car Villager a užitkovými modely Carryall. Tyto vozíky upoutaly kvalitou zpracování a konkrétně model Carryall 700 svou rozměrnou korbou. Díky pohodlí ve vozících Club Car je málokterý návštěvník vrátil bez nutkání s ním odjet na pláž ke Slunečným jezerům.

Pro sféru úklidu měst a obcí byl prezentován elektrický vysavač Green Machines GM1ze, který svým jednoduchým ovládáním demonstroval, jak snadno lze uklízet listí, PET lahve a jiné odpadky. Vysavač GM1ze má nulové emise a díky účinnému a bezúdržbovému AC motoru je koncipován na práci 7 – 12h na jedno nabití dle povahy použití, což je dostačující minimálně pro jednu pracovní směnu.

DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016