Produkty

EPDM fólie Firestone AKCE VÝPRODEJ !

EPDM fólie Firestone   AKCE VÝPRODEJ !
 

Nabízíme Vám k prodeji následující fólie za zvýhodněné ceny. Jedná se o nové kusy fólií, které zbyly na rolích při částečných odběrech.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozítkem přichází americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás překvapí svou pohodlností a příjemnou jízdou.

DEMO Green 2017

31.05.2017 DEMO Green 2017

Ve dnech 24.5. – 25.5.2017 jsme prezentovali na sportovním letišti ve Vyškově naše stroje na 4. ročníku Mezinárodní odborné výstavy inovativních technologií pro péče o zeleň, dřeviny a veřejné plochy DEMO Green. Účastníci výstavy si mohli prohlédnout a vyzkoušet sekačky TORO s nulovým poloměrem otáčení - TORO Groundsmaster a TORO Z-Master, sekačky se sběrem Gianni Ferrari Turbo, multifunkční nosiče nářadí TORO Dingo TX 525 a TORO Dingo TX 1000, pařezovou frézu TORO STX-26, drážkovač TORO TRX-19, univerzální kolové nakladače Gianni Ferrari Turboloader, elektrická pracovní vozítka Club Car řady Carryall a traktory TYM TS 25 a TYM T 273.

Návštěvníci se nejvíce zajímali o multifunkční nosiče TORO Dingo a širokou škálu vystavovaného příslušenství, zejména je zaujal zakladač trávníků pro předseťovou přípravu půdy. Ocenili také možnost vyzkoušení pařezové frézy TORO STX na připraveném kmeni. Na volné ploše byla možnost vyzkoušet sekačky se sběrem Gianni Ferrari a sekačky TORO s nulovým poloměrem otáčení, kde se návštěvníci seznámili s jejich jedinečnými vlastnostmi a kvalitou odvedené práce. Zájem vzbudily i traktory TYM s připojeným příslušenstvím pro letní a zimní komunální údržbu. V neposlední řadě zaujal i kolový nakladač Gianni Ferrari Turboloader, který směle konkuroval výkonnějším strojům od ostatních vystavovatelů v určeném prostoru pro ukázku strojů.

Profigrass - DEMO Green 2017 Profigrass - DEMO Green 2017 Profigrass - DEMO Green 2017 Profigrass - DEMO Green 2017 Profigrass - DEMO Green 2017